Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

„Apple“ pagerino per ketvirtį parduotų išmaniųjų laikrodžių rekordą

33peržiūros(-ų)

Nuo pat pirmųjų dienų, išmaniųjų laikrodžių rinka buvo itin kontraversiška. Nors į šiuos įrenginius buvo dėta daug vilčių, didelis sprogimas niekada taip ir neįvyko, o išmaniųjų laikrodžių rinka negali nė iš tolo lygintis su išmaniųjų telefonų rinka.

Nepaisant to, ši rinka vis dar gyva ir joje tikrai yra produktų, kuriuos vartotojai mėgsta ir perka – nuo paprastų fitnesui bei sveikatingumo sekimui skirtų laikrodžių iki kiek sudėtingesnių prietaisų su didesniu programėlių pasirinkimu.

Pagal „Canalys“ atliktą tyrimą, išmaniųjų laikrodžių rinka turi vienvaldį lyderį – „Apple Watch“. Pranešama, jog praėjusiais metais kompanija sugebėjo parduoti per 18 milijonų šių laikrodžių, o pusė visų pardavimų buvo padaryti per paskutinįjį metų ketvirtį. Būtent 8 milijonai parduotų išmaniųjų laikrodžių per ketvirtį yra kompanijai „Apple“ priklausantis rekordas.

Be to, „Apple Watch Series 3“ yra pats sėkmingiausias išmanusis laikrodis – jo parduota per 1,6 milijonų vienetų. Toks pardavimų rezultatas yra net 32 procentais didesnis nei to paties ketvirčio pardavimai 2016 metais. Apskritai praeiti metai išmaniųjų laikrodžių pardavimo prasme kompanijai „Apple“ buvo net 54 procentais geresni nei 2016-ieji.

Nors tai ir nėra pirmasis šioje rinkoje pasirodęs produktas, kol kas tai pats sėkmingiausias išmanusis laikrodis. Ar kompanija „Google“ ir įvairūs laikrodžiais su „Android“ operacine sistema sugebės prilygti „Apple“ produktams ?

Rašyti komentarą