„Apple“ parduotuvės buvo naudojamos kaip paskirstymo centrai

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-10-12
„Apple“ parduotuvės buvo naudojamos kaip paskirstymo centrai
0 Pasidalinimai
132 Peržiūros

Nors pandemijos metu „Apple“ turėjo uždaryti didžiąją dalį savo parduotuvių, klientai nepasimetė ir  pasirinko daugiau pirkti internetu. Norėdami pagreitinti šį procesą, „Apple“ dabar pristatys produktus iš savo parduotuvių atsargų, kad galėtų garantuoti dar greitesnius pristatymus.

 Remiantis „Bloomberg“ ataskaita, „Apple“ pradėjo naudoti savo mažmeninės parduotuves kaip produktų platinimo centrus, taip kaip kurį laiką darė kitos bendrovės. „Apple“ produktai tam tikromis situacijomis paprastai yra siunčiami iš sandėlių netoli kliento regiono arba tiesiai iš Kinijos, tačiau dabar pristatymai bus pristatyti tiesiai iš artimiausios „Apple“ parduotuvės, jei produktas ten bus prieinamas. Pasak „Bloomberg“ šaltinių, tam bus pasitelkta daugiau, nei 300 parduotuvių, pasirengusių veikti kaip „Apple“ platinimo centrai JAV ir Kanadoje.

Bendrovė tikisi sutrumpinti pristatymo laiką tiems, kurie gyvena toli nuo bendrovės sandėlių. „Apple“ bendradarbiauja su „FedEx“ ir „UPS“, kad pristatytų užsakymus. Tikimasi, kad dauguma jų bus pristatyti tą pačią dieną, kai klientas pateiks užsakymą. „Apple“ pradėjo testuoti programą su keletu parduotuvių po to, kai birželį ir liepą vėl prasidėjo uždarymai, dėl „Covid-19“. Tačiau klientas negalės pasirinkti, ar produktas bus išsiųstas iš sandėlio, ar iš „Apple Store“. „Apple“ išanalizuos pristatymo adresą, kad pasirinktų geriausią galimą variantą.

Šis sprendimas priimamas prieš šią savaitę pristatant „iPhone 12“, kuris greičiausiai turės didžiulę paklausą. Naudodamas šį naują metodą, „Apple“ greičiausiai galės geriau apdoroti didelį naujų „iPhone“ internetinių užsakymų skaičių. Produktų siuntimas iš mažmeninės prekybos parduotuvių taip pat sumažins eksploatavimo išlaidas, „Apple“ teigė savo darbuotojams.


Parašyti komentarą