„Apple“ pirmuosius 5G telefonus pristatys tik 2020 metais, pateikiama detali ataskaita

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-06-18
„Apple“ pirmuosius 5G telefonus pristatys tik 2020 metais, pateikiama detali ataskaita
0 Pasidalinimai
301 Peržiūros

Banggood

Internete pasirodė „Tianfeng International“ analitikų pateikiama informacija apie „Apple“ strategiją kuriant 5G ryšio technologiją palaikančius „iPhone“ telefonus. Ataskaita atskleidžia, kad pirmieji tokie išmanieji su šios kompanijos vardu bus pristatyti 2020 metais.

Kaip galima matyti iš žemiau pateikiamos analizės, pirmieji „iPhone“ išmanieji su 5G ryšiu bus išleisti 2020 metais ir tikimasi, jog jie sudarys 60 proc. visų tais metais parduotų „Apple“ telefonų. Akivaizdu ir tai, kad ne visi išleisti „iPhone“ įrenginiai palaikys naujausią ryšio technologiją.

Ataskaitoje matoma, jog du aukščiausios klasės modeliai turės šios technologijos palaikymą. Pastarieji pasižymės 6,7 ir 5,4 colių įstrižainės OLED ekranais. 2020 metais taip pat bus išleistas 6,1 colių įstrižainės OLED ekranu pasižymintis išmanusis, tačiau jis 5G ryšio palaikymo neturės.

Taip pat galime matyti ir tai, jog šiemet, kaip ir pernai, bus pristatyti trys išmanieji telefonai. Du iš jų turės OLED ekranus su 6,5 colių ir 5,8 colių įstrižaine. Trečiasis, kaip galima nuspėti atnaujintas „iPhone XR“ modelis turės 6,1 colių įstrižainės LCD ekraną.

Verta paminėti ir tai, jog prieš kelias dienas buvo pasirodžiusi informacija, jog 2020 metais išleisti „Apple“ išmanieji telefonai veiks su 5nm procesoriais. Tikėtina, jog tai bus „Apple A14“ lustas, kuris taip pat taps ir pirmuoju šio JAV gamintojo procesoriumi su 5G technologijos palaikymu.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„OnePlus 6“ gali būti pristatytas su pirštų antspaudų jutikliu po ekranu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Planuojamas „Doogee V“ išmanusis su pirštų antspaudų jutiklis ekrane Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo