„Apple” rugsėjo 15 dienos renginys: viskas, kas buvo pristatyta

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-15
„Apple” rugsėjo 15 dienos renginys: viskas, kas buvo pristatyta
0 Pasidalinimai
1326 Peržiūros

Banggood

Šį vakarą įvyko „Apple" rugsėjo mėn. renginys, kurio metu buvo pristatytas „iPad", „iPad Air", „Apple Watch Series 6" ir „Apple Watch SE", „Apple One" ir „AirTags". 

Renginys prasidėjo nuo Tim'o Cook'o sveikinimo žodžio ir įžanginės kalbos apie metus, kurie buvo neįprasti ir kiek reikėjo pastangų prisitaikant prie naujo gyvenimo ritmo ir džiaugėsi kaip „Apple" įrenginiai prie to prisidėjo. Renginio stilistika nedaug kuo skyrėsi nuo anksčiau vykusios „WWDC" konferencijos pagrindinio pranešimo. Taip pat renginio pradžioje buvo aiškiai pasakyta, renginys bus skirtas tik  „Apple Watch" ir  „iPad".

„Apple Watch Series 6" ir „Apple Watch SE"

Kaip ir kasmet laikrodžių pristatymas prasidėjo nuo istorijų, kaip „Apple Watch" pakeitė gyvenimus ir net išgelbėjo gyvybes. Naujasis „Apple Watch Series 6" bus itin spalvotas ir dviejų dydžių: 40mm ir 44mm, turės visuomet veikiantį ekraną, naujausią „S6" procesorių, geresnė kokybės ekraną , atnaujintus sensorius apatinėje dalyje ir naująsias sveikatos funkcijas. Nustebino tai, jog ir „Apple Watch" bus parduodama be įkrovimo blokelio

Laikrodis per 15s. galės išmatuoti deguonies kiekį kraujyje ir geriau vertinti jūsų miego kokybę. Žinoma buvo parodytos atnaujintos apyrankės ir pristatyti derantys laikrodžio Naujasis modelis tiesiog yra geresnis beveik visais aspektais už praeitų metų serijos modelį. Laikrodis bus dviejų versijų: „Bluetooth" ir „LTE". Amerikoje kainos prasidės nuo: 399 USD. Lietuvoje galime tikėtis kainų nuo: 459 Eur.

Taip pat buvo pristatyta „Apple Watch Kids" funkcionalumas. Tėvai galės valdyti kontaktus su kuriais galės vaikai susiekti per laikrodį ir realiu matyti kur yra vaikai. Mokyklos režimas neleis vaikams prarasti budrumo ir sutelkti dėmesį į mokslus. Jam nereikės, kad vaikai turėtų savo „iPhone", užteks eSIM technologijos, kuri neveikia šiuo metu Lietuvoje „Apple" laikrodžiuose.

Taip pat buvo pristatytas pigesnis Apple Watch SE. Jis kaip ir „iPhone SE", naudoja senesnių modelių dalis ir gali pasiūlyti puikų modelį už priimtinesnę kainą. Pigesnėje versijoje nebus visuomet veikiančio ekrano, „EKG" ir naujausių funkcijų, kuriomis aprūpintas yra „Apple Watch Series 6" modelis, tačiau turės daviklius iš naujojo laikrodžio. Laikrodis bus dviejų versijų: „Bluetooth" ir „LTE". Amerikoje kainos prasidės nuo: 279 USD , Lietuvoje galime tikėtis kainų nuo: 359 Eur.

Naujuosia „Apple" pristatyta paslauga „Fitness+" kuri pasiūlys treniruočių įrašus ir bus susietos su jūsų laikrodžiu. Bus keli treniruočių tipai iš kurių galėsite pasirinkti. 

„Apple One"

Kupertino įmonė nusprendė apjungti savo siūlomas paslaugas ir pasiūlyti jų paketus. Galėsite rinktis iš trijų paketų jau šį rudenį. Pigiausiame gausime daugiausiai naudojamas paslaugas, ir vis brangesniame modelyje, bus vis daugiau paslaugų. Šeimos paketu galės naudotis visa šeima už vieną kainą. Paketai tikrai leis sutaupyti.

„iPad 8" ir „iPad Air 4"

Prieš dešimt metų „Apple" pristatė savo pirmąjį „iPad", o šiandien buvo pristatyti naujausi modeliai.

Buvo pristatytas net aštuntos kartos „iPad" modelį. Galime sakyti, kad jis kiek nuvylė, nes jo dizainas taip ir nepasikeitė per tuos dešimt metų. Naujasis iPad turės A12 procesorių ir bus puikus žaislas jūsų vaikams. Jis taip pat palaikys „Apple Smart Keyboard" klaviatūrą ir „Apple Pencil". Šie priedai leis praplėsti šio modelio galimybes. Skirtingai nei laikrodis, šis modelis bus parduodamas su įkrovimo blokeliu. Amerikoje kainos prasidės nuo: 329 USD , Lietuvoje galime tikėtis kainų nuo: 459 Eur.

„Air" modelis pradžiugino žymiai labiau ir tai vienas geriausių pasirinkimų, perkant naują „iPad". Kaip ir tikėtasi naujasis „Air" pasiskolino dizainą iš praeitų metų „PRO" modelio ir tapo irgi itin spalvotas, kaip ir naujieji „Apple Watch". Taip pat „Apple" pakeitė „Lightning" jungtį į „USB-C" ir buvo apginkluotas 5 nanometrų, „A14 Bionic" procesoriumi. Kad ir dizainas primena aukštos klasės „Apple" planšetinį kompiuterį jis neturės tokių funkcijų kaip „Face ID", ji pakeista buvo „Touch ID" technologiją ir piršto antspaudo skaitytuvas įmontuotas bus ant ekrano užrakinimo mygtuko. Taip pat naujasis „iPad Air" modelis palaikys „Apple Pencil", „Magic Keyboard"  ir bus puikus draugas studentui pakeičiant nešiojamą kompiuterį. Amerikoje kainos prasidės nuo: 599 USD , Lietuvoje galime tikėtis kainų nuo: 749 Eur. 

 

Tai yra viskas, kas buvo pristatyta šį vakarą. Nebuvo jokių žinių apie naujausius „iPhone" modelius ar taip laukiamus „AirTags”. Apie kiekvieną iš renginių išsiplėsime ateinančiuose mūsų straipsniuose. Sekite ir laukite daugiau žinių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„OnePlus 6“ gali būti pristatytas su pirštų antspaudų jutikliu po ekranu Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Nuomonė
30 dienų su „iPhone X“ - viskas, ką Jūs turite žinoti prieš pirkimą Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Sulenkiamas „Samsung Galaxy X“ telefonas gali būti pristatytas metų pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga