„Apple“ sukėlė problemų prancūzams: nauji telefonai atkeliaus labai neįprastose pakuotėse

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-22
„Apple“ sukėlė problemų prancūzams: nauji telefonai atkeliaus labai neįprastose pakuotėse
0 Pasidalinimai
877 Peržiūros

JAV milžinė „Apple“ prieš daugiau nei savaitę pristatė naujuosius „iPhone 12“ serijos išmaniuosius telefonus, o daugiausiai audrų sukėlė telefono įkroviklio bei ausinukų pašalinimas iš įrenginių pakuočių. Tai palietė ne tik naujausius produktus, tačiau ir „iPhone 11“ „iPhone SE“ ir „iPhone XR“ išmaniuosius. Vartotojai tai vertina ne itin palankiai, o prancūzų pardavėjai turi ir papildomų nepatogumų.

Prancūzijos įstatymai numato, jog gamintojai savo išmaniuosius telefonus parduotų su ausinukais komplektacijoje, o būtent tai ir sukėlė nemažai nepatogumų vietiniams pardavėjams. Kadangi naujųjų „Apple“ įrenginių pakuotės yra gerokai mažesnės nei įprastai – į jas sutalpinti „EarPods“ ausinukus yra neįmanoma. O ir pačios pakuotės yra vienodos visame pasaulyje, nepaisant atskirų valstybių reikalavimų.

Ieškodami sprendimo iš šios nepatogios situacijos, prancūzai sugalvojo siųsti pirkėjams kiek didesnes dėžutes. Tai reiškia, kad šioje šalyje įsigytus „iPhone 12“ ar kitus „Apple“ telefonus pirkėjai gaus didesnę dėžutę, kurioje bus įdėti „EarPods“ ausinukai, o toje pačioje pakuotėje ras ir standartinę naujųjų telefonų pakuotę. Įdomu ir tai, jog įkrovimo blokelio pardavėjai vis tiek neprideda, nes to paprasčiausiai nereikalauja Prancūzijos įstatymai, o ir „Apple“ juos pašalino iš komplektacijos.

Primename, kad „Apple“ praėjusią savaitę pristatė net keturis naujus telefonus – tai „iPhone 12 Mini”, „iPhone 12”, „iPhone 12 Pro” ir „iPhone 12 Pro Max”.

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga