„Apple“ ruošia pigesnį laikrodį, kuris būtų prieinamas kiekvienam

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-12
„Apple“ ruošia pigesnį laikrodį, kuris būtų prieinamas kiekvienam
0 Pasidalinimai
669 Peržiūros

Šio mėnesio pradžioje „Bloomberg“ atstovai Markas Gurmanas ir Debby Wu pranešė, kad „Apple“ planuoja pristatyti naująjį laikrodį, kuris pakeis šiuo metu parduodama „Apple Watch Series 3“ ir bus tiesioginis konkurentas „Fitbit“.

Šį gandą dabar palaiko ir Jon Prossersi, teigiantis, kad „Apple“ planuoja pristatyti pigesnį „Apple Watch“ modelį savo virtualiame renginyje rugsėjo 15 d. „Twitter“ tinkle Prosseris teigė, kad naujasis modelyje bus panašaus dizaino kaip ketvirtos serijos „Apple Watch“ ir bus dviejų dydžių: 40 mm ir 44 mm.

Verta paminėti, kad Prosseris netiksliai teigė, kad nauji „Apple Watch“ ir „iPad“ modeliai bus paskelbti pranešime spaudai šios savaitės antradienį, tačiau kitus kartus jis pasidalijo tikslia informacija apie „Apple“ planus.

Prosseris pridūrė, kad šiam pigesniam „Apple Watch“ trūks kai kurių funkcijų, tokių kaip EKG programa ir visada įjungtas ekranas. Jis taip pat paminėjo, kad į modelį bus įtrauktas M9 lustas, kuris yra vienas iš senesnių „Apple“ judesio procesorių, randamų tokiuose įrenginiuose kaip „iPhone 6s“, originalus „iPhone SE“ ir penktos kartos „iPad“.

Praėjusį mėnesį „Apple“ į Eurazijos ekonomikos komisijos duomenų bazę įtraukė kelis neišleistus „Apple Watch“ modelius, dar labiau patvirtantys galimybę, kad kitą savaitę bus pristatyti tiek naujieji „Apple Watch Series 6“, tiek pigesni modeliai.

„Apple“ rugsėjo 15 dienos renginį transliuos savo svetainėje ir „YouTube“, pradedant nuo 20 val. Lietuvos laiku, ir mes visą informaciją apie pristatymą aptarsime mūsų puslapyje. Neseniai buvo pranešta, kad renginys bus sutelktas į naujus „Apple Watch“ modelius ir galbūt atnaujintą „iPad Air“, o naujų „iPhone“ telefonų tikimasi tik spalio mėn.


Parašyti komentarą