Ar verta pirkti „Samsung Galaxy S7” 2019 metais?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-06-25
0 Pasidalinimai
92 Peržiūros

Kodėl „Samsung Galaxy S7” nėra geras pirkinys?

„Samsung Galaxy S7” buvo pristatytas 2016 kovą, todėl modelis jau skaičiuoja ketvirtus metus. Vos tik telefonui pasirodžius lentynose, jis susilaukė įvairių reakcijų - žmonės įvertino aparatinės įrangos pasikeitimus, bet pyko dėl nė kiek nepatobulėjusios programinės įrangos.

Dauguma ekspertų išgyrė „Galaxy S7” dėl puikios kameros ir vadino jį puikiu „Galaxy S6” įpėdiniu, nors apkrauta vartotojo sąsaja, nevertingos funkcijos ir abejotinas prietaiso veikimo greitis ateityje ir neleido šio įrenginio rekomenduoti absoliučiai visiems vartotojams

Vis dėlto bėgant metams situacija gerėjo, „Samsung” netgi atnaujino „Galaxy S7” į „Android 8 Oreo”. Deja, tikėtis, jog šis telefonas sulauks kol kas naujausio „Android 9 Pie”, jau būtų per daug optimistiška. Neseniai rašėme, kad nors „Galaxy S7” vis dar sulauks saugumo atnaujinimų, dėl modelio senumo gamintojas juos leis nereguliariai (apie tai skaitykite čia).

Net jeigu ir atmestume programinės įrangos reikalus, už tiek, kiek šiandien kainuoja naujas „Galaxy S7”, galima įsigyti šiemet išleistą vidutinės klasės įrenginį, kuris ne tik turės naują dizainą, taupesnį ir pastebimai galingesnį procesorių, bet ir kur kas ištvermingesnę bateriją. O ir atnaujinimų jis sulauks dar bent dvejus metus. Vienas tokių prietaisų yra „Redmi Note 7”, „Xiaomi” dukterinės kompanijos kūrinys, kurio apžvalgą galite rasti čia.

Kodėl vis dar verta apsvartyti „Samsung Galaxy S7” pirkimą?

Kai kas atsakyti į šį klausimą gali labai lengvai - jei Jums patinka „Samsung” dizainas, bet ne prie širdies naujųjų „Galaxy” didžiuliai, sunkiai viena ranka valdomi „Infinity” ekranai ar niekaip negalite susitaikyti su fizinio „Namų” mygtuko atsisakymu, tada „Galaxy S7” kaip tik Jums.

Jūs gaunate vieną, bet vis dar labai gerą kamerą, kuriai prilygti sunkiai gali net ir naujų vidutinės klasės telefonų jutikliai, vis dar greitą procesorių ir neįtikėtinai geros kokybės ekraną. Galbūt ekranas ir turi didelius rėmelius, bet jo OLED matrica ne tiek jau daug skiriasi nuo šiemet pristatytų „Samsung” flagamanų, tai jai prilygti įvairūs vidutiniokai negalės dar bent metus. Labai džiugina ir šiuo metu madingo belaidžio įkrovimo funkcijos palaikymas, kuriuo pasigirti negali net ir kai kurie šiųmečiai flagmanai. Beje, paminėti verta ir IP63 atsparumą, leidžiantį panardinti telefoną į 1,5 metro gylį gėlame vandenyje. Tikrai ne visi biudžetiniai modeliai turi tokią galimybę.

Kita vertus, jei pirksite naudotą „Galaxy S7”, turėkite galvoje, jog jei jis buvo remontuotas, atsparumas vandeniui bus dingęs. Be to, naudoti „Galaxy S7” dėl nuolatinio greitojo įkrovimo naudojimo pasižymi labai išdėvėtomis baterijomis, o kadangi net ir naujas įrenginys negalėjo pasigirti labai gera ištverme, naudotas vargu, ar sugebės atlaikyti net ir vos 1 dieną, nepasiprašęs trumpo įkrovimo pertraukėlės.

Verdiktas

„Redmi Note 7” nuotrauka

Nors „Samsung Galaxy S7” buvo 2016 metų flagmanas ir iki šiol gali pasigirti kai kuriais tik aukščiausios klasės telefonams būdingais dalykėliais, jo pirkti 2019 metais nebeapsimoka. Jeigu jį jau turite, galbūt ir nebūtina tuoj pat bėgti jo pakeisti, bet jei ieškote naujo išmaniojo, primygtinai siūlome pasižvalgyti į naujus vidutinės klasės telefonus, tokius kaip „Redmi Note 7” ar „Samsung Galaxy A50” (jo apžvalgą rasite čia). Šie modeliai ne tik bus naujoviškesni, bet ir nepasens dar bent jau metus, o gal net ir dvejus.


Parašyti komentarą