Artėja „Mi Mix 4“ pristatymas? Neįtikėtinai atrodantis flagmanas gali pasirodyti kitąmet

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-22
Artėja „Mi Mix 4“ pristatymas? Neįtikėtinai atrodantis flagmanas gali pasirodyti kitąmet
0 Pasidalinimai
932 Peržiūros

Prieš daugiau nei savaitę rašėme apie Kinijos kompanijos „Xiaomi“ pateiktus patentus, kurie atskleidė labai įdomius gamintojo sprendimus ruošiant naują išmanųjį telefoną. Liepos 10 dieną Kinijos nacionalinė intelektualinės nuosavybės administracija (CNIPA) patvirtino kompanijos patentą, o dabar aiškėja, kad tai gali būti naujasis „Xiaomi Mi Mix 4“ išmanusis telefonas.

Nors kol kas pats gamintojas nepateikė jokio oficialaus pareiškimo dėl naujojo „Mix Mix 4“ modelio pristatymo, tačiau „LetsGoDigital“ daro prielaidą, jog toks įrenginys gali būti pristatytas jau kitąmet. Tiesa, tokiu atveju išlieka neaišku ką gamintojas planuoja pristatyti šiemet, kaip „Mi Mix“ serijos tęsinį.

Kaip jau rašėme anksčiau, patentuose pateikiama informacija atskleidžia įspūdingus „Xiaomi“ planus, kurie iš dalies yra labai panašūs į tai ką gamintojas jau pademonstravo su „Mi Mix Alpha“ modeliu. Visų pirma, planuojamas išmanusis telefonas turėtų dvi versijas – su juodos spalvos nugarėlės apipavidalinimu bei permatomą variantą, kurio dėka būtų galima matyti vidinius komponentus.

Remiantis patente pateikiama informacija, „Xiaomi“ kuria įrenginį, kurio kone visas korpusas būtų padengtas ekranu, o viršutinėje nugarėlės dalyje ketinama įmontuoti įspūdingo dydžio, 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą, kamerą. Pats gamintojas šią kamerą su priartinimo galimybėmis vadina „AI Super Camera“. Bent jau kol kas išlieka neaišku kokiomis specifikacijomis galėtų pasižymėti šis išmanusis telefonas, tačiau tikėtina, jog jis palaikytų 5G ryšio technologiją. 

Naujos „LetsGoDigital“ vizualizacijos, kurios sukurtos remiantis patentuose pateikiama informacija, atskleidžia ir tai, jog šis išmanusis telefonas neturės asmenukėms skirtos kameros, o vienintelė kamera įrenginyje – tai nugarėlėje įmontuota, jau minėtoji, super kamera. Kaip bebūtų, kol kas išlieka neaišku ar tai tikrai gali būti naujasis „Xiaomi Mi Mix 4“, tačiau nereikėtų nustebti jeigu netrukus oficialių naujienų pasirodytų ir iš gamintojo stovyklos.

 

Šaltinis: LetsGoDigital

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Doogee Mix“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl ne visi telefonai su „Android“ turi lietuvių kalbą ir ar galima ją pridėti? Autorius: Admin
Naujiena
„OnePlus 6“ gali būti pristatytas su pirštų antspaudų jutikliu po ekranu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Sulenkiamas „Samsung Galaxy X“ telefonas gali būti pristatytas metų pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga