Artėja pigaus „OnePlus“ telefono pristatymas: aiškėja pagrindinės „OnePlus Z“ specifikacijos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-02
Artėja pigaus „OnePlus“ telefono pristatymas: aiškėja pagrindinės „OnePlus Z“ specifikacijos
0 Pasidalinimai
735 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ yra gerai žinoma dėl savo kuriamų aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų, kurie pasižymi ne tik galingomis specifikacijomis, tačiau ir žemesne kaina. Tačiau šiemet gamintojas planuoja pristatyti ir vidutinės klasės įrenginį, o kalbos apie jį netyla dar nuo šių metų pradžios.

Kompanijos vadovai šiemet jau pristatė naujuosius „OnePlus 8“ ir „OnePlus 8 Pro“ išmaniuosius, o su jais buvo tikimasi, kad bus atskleistas ir „OnePlus Z“ įrenginys. Kaip bebūtų, šis telefonas nepristatytas iki šiol, o naujausia informacija rodo, jog jis turėtų pasirodyti liepos mėnesį.

Dar nepristatytas „OnePlus“ išmanusis telefonas jau buvo pastebėtas ir „Geekbench“ duomenų bazėje, kur jis žymimas „AC2003“ pavadinimu. Įrenginys veikia su „Qualcomm“ procesoriumi, kuris įvardijamas kaip „Lito“. Nors kol kas nėra tiksliai žinoma koks tai lustas, tačiau spėjama, jog tai turėtų  būti „Snapdragon 765G“.

Kaip galite matyti iš aukščiau esančios nuotraukos, išmanusis telefonas vieno branduolio testuose renka 612 taškų, o kelių branduolių testavimo metu pasiekė 1955 taškų ribą. Įdomu ir tai, jog testuotas „OnePlus“ įrenginys turi ir 12 GB operatyviosios (RAM) atminties, tačiau kol kas nėra žinoma ar tikrai bus išleistas modelis su tokiu atminties kiekiu.

Kiek anksčiau buvo skelbiama, kad „OnePlus Z“ turėtų pasižymėti 6,4 colių įstrižainės ekranu, o jo nugarėlėje – trys kameros. Pagrindinė jų turėtų pasižymėti 48 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta rasime 16 MP ir 12 MP sensoriais aprūpintas kameras. Išmanusis telefonas taip pat turės 4000 mAh talpos bateriją su 30W greituoju įkrovimu, o ši „OnePLus“ naujiena galimai kainuos maždaug 500 eurų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus 8

Aliexpress

Gearbest
643€

Geriausios kainos

OnePlus 8 Pro

Aliexpress