Artėja pigaus „Redmi 9A“ telefono pristatymas? Pasirodė pirmosios įrenginio specifikacijos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-14
Artėja pigaus „Redmi 9A“ telefono pristatymas? Pasirodė pirmosios įrenginio specifikacijos
0 Pasidalinimai
282 Peržiūros

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Redmi“ vos prieš keletą dienų pristatė „Redmi 9“ išmanųjį telefoną, apie kurį daugiau skaityti galite čia. Tačiau tai tikrai ne vienintelis šios serijos įrenginys ir gamintojas šiemet turėtų pristatyti dar bent tris modelius – tai „Redmi 9C NFC Edition“, „Redmi 9C“ ir „Redmi 9A“.

Ir nors nuo „Redmi 9“ pristatymo praėjo vos keletas dienų, tačiau internete jau pasirodė informacijos ir apie naująjį „Redmi 9A“ išmanųjį telefoną, kuris turėtų būti pigiausias šios serijos įrenginys. Pastarasis modelis neseniai buvo patvirtintas Federalinės ryšių komisijos (FCC) sistemoje. Išmanusis žymimas „M2006C3LG“ modelio numeriu.

Kaip galite matyti iš aukščiau pateikiamos nuotraukos, „Redmi 9A“ turėtų veikti su „MIUI 12“ vartotojo sąsaja bei palaikyti 2,4 GHz „Wi-Fi“ ryšį. Išmanųjį telefoną energija aprūpins 4990 mAh talpos baterija su 10W greituoju įkrovimu. Kaip jau minėjome, tai turėtų būti pigiausias „Redmi 9“ serijos įrenginys, o tai reiškia, kad ir įspūdingų specifikacijų čia nerasime.

„Redmi 9A“ turėtų pasižymėti ekranu su HD+ raiška, o telefone bus panaudotas „MediaTek Helio A25“ procesorius su 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Žinoma, išmaniajame telefone turėtumėme rasti ir atminties kortelių palaikymą. „Redmi“ į šį įrenginį galima įdiegs ir „Android 10“ operacinės sistemos versiją. Tikėtina, kad Europoje šis išmanusis turėtų kainuoti maždaug nuo 100 eurų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi 9

Aliexpress

Gearbest
144€

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi 9A

Aliexpress