Artėja pigaus „Redmi“ telefono pristatymas: naujasis įrenginys savo kainą pralenks net ir „Redmi 10X“ modelį

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-16
Artėja pigaus „Redmi“ telefono pristatymas: naujasis įrenginys savo kainą pralenks net ir „Redmi 10X“ modelį
0 Pasidalinimai
1291 Peržiūros

„Xiaomi“ visai neseniai pristatė keletą nebrangių išmaniųjų telefonų, o vienas pigiausių tarp jų – „Redmi 10X“. Šio įrenginio kaina siekia maždaug 130 eurų, tačiau dabar aiškėja, kad gamintojas ketina pristatyti ir dar pigesnį produktą.

Manoma, kad tai galėtų būti „Redmi 9A“ išmanusis telefonas, tačiau bent jau kol kas išlieka neaišku kaip vadinsis naujasis įrenginys. Kaip skelbia „Digital Chat Station“, naujasis produktas turėtų veikti su „MediaTek Helio G8x“ procesoriumi, tačiau šiuo metu tai yra vienintelė žinoma informacija.

Visai neseniai internete buvo pasirodžiusi informacija apie mūsų jau minėtą „Redmi 9A“ modelį, kurio kaina turėtų siekti maždaug 100 eurų. Tikėtina, jog šis įrenginys ir veiks su vienu iš „Helio G8x“ serijos mikroschemų rinkiniu. „Redmi 9A“ turėtų veikti su „MIUI 12“ vartotojo sąsaja bei palaikyti 2,4 GHz „Wi-Fi“ ryšį. Išmanųjį telefoną energija aprūpins 4990 mAh talpos baterija su 10W greituoju įkrovimu. Kaip jau minėjome, tai turėtų būti pigiausias „Redmi 9“ serijos įrenginys, o tai reiškia, kad ir įspūdingų specifikacijų čia nerasime.

„Redmi 9A“ turėtų pasižymėti ekranu su HD+ raiška, o telefone bus panaudotas „MediaTek Helio A25“ procesorius su 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Žinoma, išmaniajame telefone turėtumėme rasti ir atminties kortelių palaikymą. „Redmi“ į šį įrenginį galima įdiegs ir „Android 10“ operacinės sistemos versiją. Tikėtina, kad Europoje šis išmanusis turėtų kainuoti maždaug nuo 100 eurų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi 9

Aliexpress

Gearbest
144€

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi 9A

Aliexpress