Artėjant naujųjų „iPhone“ pristatymui – daugėja ir informacijos apie juos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-05-24
Artėjant naujųjų „iPhone“ pristatymui – daugėja ir informacijos apie juos
0 Pasidalinimai
146 Peržiūros

Šiemet jau pristatyta nemažai galingiausių išmaniųjų telefonų, tačiau kai kurie gamintojai tai ketina padaryti tik antroje šių metų pusėje. Tarp tokių patenka ir kompanija „Apple“, kuri rugsėjo mėnesį turėtų pristatyti naujuosius „iPhone“ telefonus.

Nors šiuo metu JAV milžinė ruošiasi revoliucinės „iOS 13“ operacinės sistemos pristatymui bei artėjančiai WWDC 2019 konferencijai, tačiau gandų apie šiemet pasirodančius „iPhone“ telefonus vis daugėja. Kaip jau žinoma, šiemet bus pristatyti atnaujinti „iPhone XS“, „iPhone XS Max“ bei „iPhone XR“ modeliai. Jau žinoma ir tai, jog šie trys modeliai turės 11 skirtingų konfigūracijų, kurios greičiausiai susijusios su skirtingomis atminties talpyklomis.

Jau kuris laikas kalbama ir apie tai, jog 2019 metų „iPhone“ išmanieji telefonai turės keletą pasikeitimų dizaino srityje. Pranešama, jog šiemet pasirodysiantys „iPhone XS“ ir „XS Max“ atnaujinimai turės po 3 kameras nugarėlėje, o „iPhone XR“ pasižymės dvejomis, nors praėjusiais metais turėjo tik vieną. Įdomu ir tai, jog visi įrenginiai bus išleisti vis dar su „iOS 12“ operacinės sistemos versija.

Pranešama, jog naujieji „iPhone“ telefonai veiks ir su naujausiu „A13“ procesoriumi, kuris bus dar galingesnis nei praėjusiais metais. Nors jokia informacija dar oficialiai nepatvirtinta, tačiau tikėtina, kad išmanieji taip pat galės belaidžiu būdu įkrauti kitus prietaisus su belaidžio įkrovimo funkcija.

Kaip jau minėjome, visi naujieji „Apple“ išmanieji telefonai turėtų būti pristatyti rugsėjį. Tai reiškia, jog iki pristatymo dar liko daugiau nei keturi mėnesiai ir labai tikėtina, kad laikui bėgant mes turėsime dar daugiau informacijos apie šiuos įrenginius.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga