Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

„Asus“ gali pristatyti išmanųjį su 10 GB operatyviosios atminties

67peržiūros(-ų)

Išmaniųjų telefonų industrija neįtikėtinais tempais keliauja į priekį. Jeigu prieš metus ar kiek daugiau telefonai turėdavo po dvi kameras, ekranus su milžiniškais rėmais ar vos kelis gigabaitus atminties, tai dabar visa tai jau beveik užmarštyje. Išmanieji turi bent dvi kameras nugarėlėje, ekranus beveik be jokių rėmelių ar net su išpjovom, o atminties kiekis išaugęs bent keletą kartų.

Prieš keletą metų įrenginys su 4 GB operatyviosios atminties buvo tiesiog fantastika, o tokių telefonų buvo vos keletas. Šiai dienai aukščiausios klasės išmanieji pasižymi 6 GB ar net 8 GB RAM atminties. Ir visai neseniai pasirodė kalbos, jog planuojama panaudoti ir 10 GB operatyviosios (RAM) atminties telefone. Prieš keletą mėnesių taivaniečių kompanija „Asus“ ketino panaudoti tokį kiekį atminties, tačiau jiems tuomet nepakako vietos patalpinti tam reikalingus modulius, todėl šio sprendimo buvo atsisakyti.

Geriausi kainų pasiūlymai

Gearbest.com
€1.124,80

Tikėtina, jog „Asus“ netolimoje ateityje ketina pristatyti patobulintą „Asus ROG“ išmanųjį telefoną, kuris buvo pristatytas visai neseniai. Žaidimams skirto įrenginio atnaujinimas būtų atliktas tam, jog jame būtų integruota net 10 GB operatyviosios (RAM) atminties. Tai skamba beprotiškai, tačiau verta paminėti ir tai, jog „Asus“ yra pirmoji kompanija, kuri pristatė įrenginius su 4 GB, o vėliau ir su 8 GB operatyviosios atminties.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.