Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

„Asus Rog“ – galingiausias „Snapdragon 845“ procesorių naudojantis įrenginys

83peržiūros(-ų)

Visai neseniai taivaniečių įmonė „Asus“ pristatė savo pirmąjį išmanųjį telefoną, kuris skirtas žaidimų mėgėjams, „Asus ROG“. Neseniai paaiškėjo ir tai, jog šis įrenginys yra tikriausiai galingiausias tarp visų telefonų, kurie veikia su „Qualcomm Snapdragon 845“ procesoriumi.

Remiantis „GeekBench“ pateikiama informacija, „Asus ROG“ kitus išmaniuosius telefonus su šiuo procesoriumi lenkia maždaug 3-4 proc. žemiau pateiktose diagramose matome, jog „Asus“ flagmanas pasiekia geresnius tiek užduotyse kuomet veikia vienas branduolys, tiek ir kelių branduolių testuose.

Geriausi kainų pasiūlymai

Gearbest.com
€1.124,80

Tokius rezultatus lemia tai, jog „Asus“ naudojamas „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorius veikia kiek aukštesniu taktiniu dažniu nei kiti telefonai su tuo pačiu lustu. „Rog“ modelio taktinis dažnis siekia 2,96 GHz, kai daugumos kitų įrenginiu – iki 2,8 GHz.

Primename, kad „Asus ROG“ išsiskiria 6 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška ir 90 Hz atnaujinimo dažniu bei gali pasiūlyti HDR palaikymą ir 108,6 procentų DCI-P3 spalvų gamą. šmaniojo telefono veikimą palaiko 4000 mAh talpos baterija su „HyperCharge“ greito įkrovimo funkcija, kurios įkrovimo sparta siekia 20 W. Įrenginys taip pat turi ir 3D garų aušinimo sistemą, kuri apsaugos telefoną tokio spartos įkrovimo metu bei neleis perkaisti ilgai žaidžiant.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.