„Asus“ šiemet pristatys du flagmanus: mūsų laukia naujas „ROG Phone III“ bei „ZenFone 7“ išmanusis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-23
0 Pasidalinimai
371 Peržiūros

Galingiausias mobilusis procesorius, kuris naudojamas „Android“ išmaniuose telefonuose šiuo metu yra „Qualcomm Snapdragon 865“, kuris buvo pristatytas praėjusių metų pabaigoje. Šis lustas jau naudojamas „Samsung Galaxy S20“ serijos flagmanuose JAV rinkoje, „Oppo Find X2“, „OnePlus 8“ ar „Xiaomi Mi 10“ serijos telefonuose bei dar daugelyje kitų. „Qualcomm“ visai neseniai atskleidė, kad šiemet dar pasirodys ir keli „Asus“ įrenginiai su šiuo mikroschemų rinkiniu.

Aiškėja, kad „Asus“ antroje šių metų pusėje turėtų pristatyti „ZenFone 7“ bei „ROG Phone III“ išmaniuosius telefonus. Ir jeigu apie pirmąjį iš šių įrenginių informacijos nėra, tai žaidimų mėgėjams skirtas „ROG Phone III“ jau buvo pastebėtas „Wi-Fi Alliance“ sertifikavimo duomenų bazėje. Tapo aišku, kad išmanusis turės „Qualcomm QCA6390“ lustą, 2x2 dvigubo dažnio Wi-Fi a/b/g/n/ac/ax, Wi-Fi Direct, ir „Miracast“ palaikymą.

„Asus ROG Phone III“ taip pat buvo pastebėtas ir „Geekbench“ platformoje, veikiantis su „Android 10“ operacine sistema. Aišku ir tai, jog viena iš šio flagmano versijų turės 8 GB operatyviosios (RAM) atminties, tačiau reikėtų nepamiršti, kad gamintojas greičiausiai paruoš bent kelias skirtingas atminties konfigūracijas. Kaip jau minėjome, apie „ZenFone 7“ bent jau kol kas jokios informacijos nėra.

Įdomu ir tai, jog Taivano žiniasklaida skelbia, kad „Asus“ naujuosius savo telefonus turėtų pristatyti liepos mėnesį, o jų prekyba prasidėtų dar mėnesio pabaigoje arba rugpjūčio pabaigoje. Dar įdomesnė detalė – „Asus“ deda nemažai vilčių į savo žaidimų telefoną. Tikimasi, kad „ROG Phone III“ sulauks bent 30 proc. didesnio populiarumo nei praėjusiais metais išleistas antros kartos „ROG“ flagmanas.

Primename, kad „Asus ROG Phone 2“ turi 6,59 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška bei 10 bitų HDR technologijos palaikymu. Jis viršija DCI-P3 spalvų erdvės ribas 8 proc. ir pasižymi puikiu spalvų tikslumu. Tai yra pirmasis toks ekranas išmaniajame telefone. Verta paminėti, jog šio telefono ekranas turės 120 Hz dažnį, kuris reiškia, jog ekranas atsinaujinta šimtą dvidešimt kartų per sekundę.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Asus ROG Phone II ZS660KL