ASUS telefonas „ZenFone 5“ su dirbtiniu intelektu – jau Lietuvoje

Paskelbė:   spauda | 2018-06-20
ASUS telefonas „ZenFone 5“ su dirbtiniu intelektu – jau Lietuvoje
0 Pasidalinimai
98 Peržiūros
Šiemet ASUS pristatė naują „ZenFone 5“ modelį – naujosios kartos 6,2 colio išmanųjį telefoną su dviguba kamera. Tai pirmasis „ZenFone“ modelis, kuriame integruota dirbtinio intelekto (AI) technologija. Jį jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Išmaniosios kameros – tobulai nuotraukai „ZenFone 5“ išmaniojoje dvigubos kameros sistemoje naudojamas pavyzdinis „Sony®“ IMX363 vaizdo jutiklis, ryškus f/1,8 plačios diafragmos šešių elementų lęšis, kuris fiksuoja iki 5 kartų ryškesnes ir aiškesnes nuotraukas, esant prastam apšvietimui, įskaitant naktinius HDR kadrus. 120° plataus kampo papildomos kameros apžvalgos sritis – 2 kartus didesnė nei standartinės išmaniojo telefono kameros, kad būtų galima fotografuoti erdvesnius kraštovaizdžius, natūralesnius grupinius vaizdus ir pasiektas geresnis rezultatas fotografuojant mažose erdvėse. „ZenFone 5“ pasitelkia AI, kad gretai išanalizuotų objektus ir pritaikytų juos prie vieno iš 16 kraštovaizdžio tipų – nuo saulėlydžio iki augintinio nuotraukos. „ZenFone 5“ naudoja pažangią didžiųjų duomenų analizę, kad nuolatos tobulintų aplinkos aptikimo AI algoritmus dar išmanesnei fotografijai. „ZenFone 5“ taip pat suteikia galimybę daryti profesionaliai atrodančias žmonių ar objektų nuotraukas stambiu planu. Portreto efektas realiuoju laiku ir AI technologija užtikrina – pagrindinis nuotraukos objektas išliks ryškus, o fonas dėl pereinančio „bokeh“ efekto sudarys erdvės gylio įspūdį. Efektui išgauti naudojamos abi kameros. Be to, AI pagražinimo funkcija atpažįsta 365 veido taškus ir pritaiko individualizuotą pagražinimą. Ši funkcija veikia ir transliuojant tiesioginius vaizdo įrašus.
„ZenFone 5“ „Pro“ režimas suteikia naudotojui visišką kontrolę reguliuojant kameros nustatymus, įskaitant baltos spalvos balansą, išlaikymą, fokusavimą, ISO ir užrakto greitį, kurio diapazonas yra nuo 1/10000 iki 32 sekundžių. „ZenFone 5“ palaiko ir neapdirbtus RAW failus, todėl nuotraukas patogu tobulinti su redagavimo programomis. „ZenFone 5“ – su pagerintu AI funkcijų paketu „ZenFone 5“ branduolį sudaro naujausia galinga „Qualcomm® Snapdragon™“ 636 mobilioji platforma – 14 µm 64 bitų aštuonių šerdžių sistema luste (SoC), kurios operatyvinė atmintis yra iki 6 GB. Ji užtikrina daugiau nei 40 proc. didesnį procesoriaus našumą ir 10 proc. geresnį grafinį veiksmingumą, palyginti su „Snapdragon“ 630 mobiliąja platforma, be to, baterija ilgai neišsikrauna. „ZenFone 5“ integruotas išsamus AI pagerintų funkcijų paketas, kuriam būdingos visos Snapdragon 636 mobiliosios platformos AI galimybės. Siekiant papildomo galingumo, „ZenFone 5“ integruota ASUS AI paspartinimo funkcija, kuri optimizuoja telefono veikimą žaidžiant žaidimus ar atliekant sudėtingesnes užduotis. Taip pat keturi 0,06 mm storio anglies vėdinimo blokai išsklaido šilumą ir visada palaiko aukščiausią našumą. „ZenFone 5“ teikiamas su galinga 3300 mAh baterija, turinčia ASUS „BoostMaster“ spartaus įkrovimo technologiją. Telefone taip pat yra AI įkrovimo funkcija, kuri pailgina baterijos naudojimo laiką ir užtikrina visišką jos apsaugą. Ši funkcija dinamiškai pritaiko įkrovimo greitį, stebėdama naudotojo įkrovimo įpročius ir taip lėtindama baterijos dėvėjimosi procesą.
Siekiant didžiausio lankstumo ir geriausios skambučių kokybės, „ZenFone 5“ palaiko dvigubas 4G LTE SIM korteles ir užtikrina dvigubos SIM ir dvigubos VoLTE (DSDV) galimybes. Taip abi SIM kortelės gali būti aktyvios telefonui veikiant budėjimo režimu. Telefonas taip pat palaiko HD balso skambučius 4G LTE tinkle, naudojant abi SIM korteles. „ZenFone 5“ – išmanusis kompanionas „ZenFone 5“ yra itin plonas, o ekranas didelis – 6,2 colio, 90 proc. užpildantis stiklu dengtą korpusą. „ZenFone 5“ ekranas taip pat palaiko DCI-P3 spalvas su plačia spalvų gama, kuri padidina spalvų sodrumą ir atkuria ryškius vaizdus. „ZenFone 5“ integruoti du penkių magnetų stereo garsiakalbiai. Jie veikia su dvigubais išmaniaisiais stiprintuvais, kurie sukuria didžiausią galimą garsą. „ZenFone 5“ palaiko aukštos rezoliucijos garso failus, koduotus iki 24 bitų/192 KHz greičiu. Telefonas taip pat suderinamas su „DTS Headphone:X™“. AI pagerina visą „ZenFone 5“ naudojimo patirtį ir padaro jį išties sumaniu kompanionu. Telefoną galima atrakinti naudojantis greitojo atrakinimo veidu funkcija arba vos per 0,3 sekundės – pirštų atspaudų jutikliu, o integruota NFC technologija leidžia saugiai naudotis „ZenFone 5“ su „Google Play™“.
ASUS „ZenFone 5“ jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Telefono kaina – nuo 399 eurų. Tikslią „Asus ZenFone 5“ kainą Lietuvoje galite patikrinti portale kaina24.lt.

Parašyti komentarą