Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„BlackBerry Key2 LE“ – kuklesnė „Key2“ modelio versija

25peržiūros(-ų)

Pastaruoju metu netyla gandai apie naująjį „Key2 Lite“ išmanųjį. Nutekinta informacija apie „BBE100-5“ modelį, kaip manoma – tai ir bus naujasis „BlackBerry Key2 LE“. „LE“ šioje vietoje tikriausiai reiškia „limited edition“.

Kalbant apie išvaizdą ir techninius parametrus, jie labai panašūs į originalų „Key2“, todėl manoma, jog „Key2 LE“ bus pastarojo klonas su keletu pakeitimų. Jau patvirtinta, jog įrenginyje suksis „Qualcomm Snapdragon 660“ 1.8GHz procesorius su 4GB operatyviosios atminties. Tokia konfigūracija labai panaši į „Key2“ techninius parametrus, tačiau šiame įrenginyje yra 6GB operatyviosios atminties.

Neseniai Evan Blass savo „Twitter“ paskyroje paskelbė apie „Key2 LE“ egzistavimą. Jis patikino, jog telefono pirkėjai galės rinktis iš 3 spalvų – raudonos, mėlynos bei varinės. Pateiktoje iliustracijoje matomas telefonas su raudonos spalvos akcentais šonuose. Įrenginys taip pat atkeliavo į federalinę komunikacijos komisiją, o jų tinklapyje informacija apie tai turėtų pasirodyti jau netrukus.

Pati „BlackBerry“ kompanija apie naująjį telefoną nedaugžodžiavo, tačiau prasidėjęs sertifikavimo procesas turėtų pažerti daugiau naujų detalių.

Rašyti komentarą