Dar nematyta „Apple“ strategija: naujausi telefonai gali pasirodyti dviem etapais

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-04
Dar nematyta „Apple“ strategija: naujausi telefonai gali pasirodyti dviem etapais
0 Pasidalinimai
395 Peržiūros

JAV milžinė „Apple“ dažniausiai naujuosius „iPhone“ išmaniuosius telefonus pristato rugsėjį, o ne ilgai trukus jie pasirodo ir parduotuvių lentynose. Deja, tačiau dėl pasaulinės situacijos šiemet naujųjų „iPhone 12“ serijos įrenginių teks palaukti ilgiau nei įprasta. Jau anksčiau paaiškėjo, kad 2020 metų pristatymas įvyks spalio mėnesį, o dabar aiškėja ir daugiau įdomių detalių.

Kaip skelbia „Digitimes“, naujųjų išmaniųjų telefonų išleidimas gali būti suskirstytas į dvi dalis. Pirmajame etape būtų išleisti du 6,1 colio įstrižainės ekranais pasižymintys „iPhone“ įrenginiai, o dar du modeliai pasirodytų kiek vėliau. Nors pasirodę gandai nesuteikia mums tikslios datos, tačiau labai tikėtina, kad visi „iPhone“ įrenginiai parduotuvių lentynas galėtų pasiekti iki spalio pabaigos.

Nors pasaulinė situacija nėra itin dėkinga, tačiau „Apple“ šių metų pristatymas yra itin svarbus. Visų pirma, tai bus pirmieji „iPhone“ išmanieji telefonai su 5G ryšio palaikymo galimybe. Verta paminėti ir tai, jog šiemet pasirodantys modeliai sulauks ir kiek didesnių atnaujinimų nei anksčiau, įskaitant ir kiek pasikeitusį jų dizainą. Tiesa, remiantis „Apple“ analitiko Ming-Chi Kuo informacija, visi „iPhone 12“ išmanieji telefonai bus parduodami be „EarPods“ ausinukų dėžutėje. Toks sprendimas gali būti priimtas siekiant dar labiau padidinti „AirPods“ pardavimus.

Primename, jog šiemet bus pristatyti net keturi „iPhone 12“ serijos išmanieji telefonai. 6,7 colių ir 6,1 colių įstrižainės ekranais pasižymintys modeliai turėtų būti aukščiausios klasės įrenginiai su trimis kameromis nugarėlėje, o taip pat bus pristatyti ir kiek žemesnės klasės modeliai su 5,4 colių ir 6,1 colių įstrižainės ekranais.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga