Daugėja informacijos apie „Galaxy Note20+“: techniškai bus labai panašus į „Galaxy S20+“ telefoną

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-19
Daugėja informacijos apie „Galaxy Note20+“: techniškai bus labai panašus į „Galaxy S20+“ telefoną
0 Pasidalinimai
1314 Peržiūros

Banggood

Nenumaldomai artėjant naujausių „Samsung“ flagmanų pristatymui – daugėja ir informacijos apie juos. Niekam ne paslaptis, jog didžiausias telefonų gamintojas pasaulyje antroje šių metų pusėje turėtų pristatyti naujausius „Galaxy Note20“ serijos išmaniuosius telefonus.

Įvairiausių gandų apie „Galaxy Note20“ bei „GalaxyNote20+“ girdime jau kuris laikas, o dabar pasirodė ir daugiau informacijos apie pliuso ženkliuku pažymėtą modelį. Remiantis naujausia medžiaga, „Samsung Galaxy Note20+“ turės 4500 mAh talpos bateriją.

Jeigu tokia informacija pasitvirtintų, tai naujasis „Samsung“ įrenginys turėtų analogiškos talpos bateriją kaip ir metų pradžioje pristatytas „Galaxy S20+“. Be baterijos talpos, pasirodė pranešimų, jog flagmanas turėtų naudoti 108 MP raiškos sensorių, tačiau nėra žinoma ar tai bus analogiškas variantas kaip „Samsung Galaxy S20 Ultra“ modelyje ar gamintojas ketina atlikti kažkokių pakeitimų.

Remiantis šaltinių duomenimis, „Samsung“ neketina panaudoti periskopinės kameros priartinimui, kaip, kad buvo padaryta „Galaxy S20 Ultra“ modelyje, o vietoj to galimai panaudos 68 MP sensorių su hibridinio priartinimo galimybės. Tai nėra didžiulė naujiena šio gamintojo telefonuose, nes analogiškas sprendimas buvo priimtas „Galaxy S20“ ir „Galaxy S20+“ modeliuose.

Primename, jog praėjusiais metais pristatytas „Samsung Galaxy Note10“ išmanusis telefonas veikia su 3500 mAh talpos baterija, o „Galaxy Note10+“ turi 4300 mAh bateriją. Didesnės baterijos „Samsung Galaxy Note20“ serijos įrenginių baterijos neturėtų stebinti, nes abu šios serijos produktai turės 5G ryšio palaikymą, o tam automatiškai reikia ir didesnės talpos akumuliatorių.

Kiek anksčiau, „Geekbench“ platformoje buvo pastebėtas „Galaxy Note20+“ modelis, kuris greičiausiai bus skirtas JAV rinkoje. Tai mums atskleidė, kad telefone bus naudojamas „Snapdragon 865+“ procesorius su 8 GB operatyviosios (RAM) atminties bei jame bus įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga