Dėlioti jaustukus taps dar paprasčiau: „Google” klaviatūra sulauks atnaujinimo

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-18
Dėlioti jaustukus taps dar paprasčiau: „Google” klaviatūra sulauks atnaujinimo
0 Pasidalinimai
322 Peržiūros

Šiandien turbūt sunkiai galėtume įsivaizduoti susirašinėjimą be jaustukų - daugelis mūsų, užuot dėję taškus, įpratome sakinį pabaigti šypsenėle, o daugelį daiktų pavadinimų jau seniai pakeitė jų ikonėlės. Vis dėl to jų pasirinkimo procesas vis dar nebuvo toks paprastas, koks galėtų būti, o ypač tą jautė Android išmaniųjų savininkai, naudoję gamyklinę „GBoard” klaviatūrą. Į tai pagaliau dėmesį atkreipė pati „Google” ir ruošia šios klaviatūros atnaujinimą, kuris ištaisys šią klaidą.

Šiuo metu norėdami pasirinkti emoji „GBoard” naudotojams tekdavo atlikti primityvų veiksmą - spustelėti apatinėje simbolių eilėje, tarp skaičių ir kalbų pasirinkimo klavišų esančią ikoną, atidarančią jaustukų langą. Ten patinkantį emotikoną padėdavo surasti paieška arba jų kategorijos.

 

Siekdama procesą dar labiau supaprastinti, „Google” surado ganėtinai paprastą sprendimą - atskirą jaustukų juostą, kuri atsidūrė virš rekomenduojamų ar ištaisytų žodžių juostos. Tai vartotojams sutaupys keletą paspaudimų ir galimai paskatins emoji naudoti dar dažniau.

 

Su šiuo atnaujinimu bus papildys ir pačių jaustukų arsenalas - atsiras net 117 naujų ikonėlių, įskaitant žmogų, iš buteliuko maitinantį kūdikį, žmogų, dėvintį šydą, žmogų su smokingu ir besišypsantį veidelį su laimės ašaromis. Paminėti galima ir plačiai žinomą italų nepasitenkinimo gestą - ranką su suspaustais pirštais.


Parašyti komentarą