„DxOMark“ išrinko geriausius telefonus: kamerų galimybėmis niekas negali prilygti „Huawei“ flagmanams

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-31
„DxOMark“ išrinko geriausius telefonus: kamerų galimybėmis niekas negali prilygti „Huawei“ flagmanams
0 Pasidalinimai
946 Peržiūros

Tikriausiai kiekvienas, kuris domisi išmaniųjų telefonų naujienomis, yra girdėjęs apie „DxOMark“ kompaniją, kuri testuoja ir vertina naujausių produktų kameros bei garso galimybes. Ir nors šių ekspertų suteikiami vertinimai dažnai sukelia tam tikrų abejonių, tačiau jų reitingai vis dar yra viena populiariausių tarp daugumos entuziastų.

„DxOMark“ anksčiau niekuomet nepateikdavo geriausių išmaniųjų telefonų, kurie išsiskirtų viena ar kita galimybe, tačiau viskas kiek pasikeitė. Prieš keletą dienų, oficialiame kompanijos puslapyje pasirodė geriausių telefonų pagal kameros ar garso galimybes, o mes Jums pateikiame svarbiausią informaciją apie tai.

Geriausiai fotografuojantys telefonai pagal „DxOMark“

Išmaniųjų telefonų fotografavimo galimybės yra nuolatos aptarinėjamos internete ir tai ilgainiui tapo viena svarbiausių jų savybių. „DxOMark“ suskirstė telefonus pagal tam tikras jų kameros savybes į šešias skirtingas kategorijas. Taigi, pažiūrėkime kas pelnė daugiausiai pripažinimo.

Net keturiose iš šešių kategorijų triumfuoja Kinijos milžinės „Huawei“ naujausias flagmanas. „Huawei P40 Pro“, anot „DxOMark“, yra geriausiai fotografuojantis, geriausiai filmuojantis išmanusis telefonas. Šis įrenginys laikomas ir geriausiu telefonu naktinei fotografijai, o taip pat ir fotografuojant priartinus vaizdą.

Apdovanojimą pelnė ir „Samsung Galaxy S20 Ultra“, kuris laikomas geriausiu telefonu, norint fiksuoti plataus kampo nuotraukas. Praėjusiais metais išleistas „Galaxy Note 10+ 5G“ išrinktas geriausiu įrenginiu portretams.

Kategorija Nugalėtojas Verta paminėti
Geriausiai fotografuojantis Huawei P40 Pro Honor 30 Pro Plus
Geriausiai filmuojantis Huawei P40 Pro Honor 30 Pro Plus
Geriausia plataus kampo kamera Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S20 Plus
Geriausia naktinė fotografija Huawei P40 Pro Honor V30 Pro
Geriausios priartinimo galimybės Huawei P40 Pro Xiaomi Mi 10 Pro
Geriausios portretų savybės Samsung Galaxy Note 10+ 5G Honor V30 Pro

Geriausias asmenukių kameras turintys telefonai pagal „DxOMark“

Asmenukių kameros taip pat išlieka ganėtinai svarbus aspektas išmaniuose telefonuose, o „DxOMark“ jas vertinti pradėjo tik praėjusiais metais. Kaip bebūtų, ekspertai išskyrė ir nugalėtojus pagal priekinėje telefono dalyje esančias kameras.

Ši kategorija buvo suskirstyta į dvi sub kategorijas, tačiau abiejose – vienas nugalėtojas. „Huawei P40 Pro“ tapo nugalėtoju tiek dėl fotografavimo savybių, tiek ir dėl filmavimo su asmenukių kameromis. Tiesa, taip pat puikiomis savybėmis pasižymi ir „Samsung Galaxy S20 Ultra“, kuris vertas paminėjome tiek kalbant apie fotografavimą, tiek ir apie filmavimą.

Kategorija Nugalėtojas Verta paminėti
Geriausiai fotografuojantis Huawei P40 Pro Huawei Nova 6 5G
Geriausiai filmuojantis Huawei P40 Pro Samsung Galaxy S20 Ultra

Geriausiomis garso savybėmis pasižymintis telefonai pagal „DxOMark“

Kamerų galimybių lenktynėse akivaizdžiai matomas „Huawei“ išmaniųjų telefonų dominavimas, tačiau čia mes nerasime „Huawei P40 Pro“. Tiesa, išvengti kiniškų kompanijų nepavyks taip pat.

Geriausiai garsą atkuriantis telefonas – „Xiaomi Mi 10 Pro“, kuris savo galimybėmis aplenkė „Huawei Mate 20X“ ir „Oppo Find X2 Pro“ išmaniuosius telefonus. Jeigu dažnai įrašinėjate garsą – tuomet Jums reikėtų rinktis „Honor V30 Pro“, kuris tapo šios kategorijos nugalėtoju.

Kategorija Nugalėtojas Verta paminėti
Geriausiai atkuriantis garsą Xiaomi Mi 10 Pro Huawei Mate 20 X
Geriausiai įrašantis garsą Honor V30 Pro Huawei Mate 30 Pro

Taip išmaniuosius telefonus vertina „DxOMark“ specialistai, o ką apie tai manote Jūs? Kurie telefonai yra daugiausiai verti dėmesio pagal aukščiau paminėtas savybes ir kurį rinktumėtės Jūs? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Huawei P40 Pro

Aliexpress

Gearbest
1114€

Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Pro 5G

Aliexpress

Geriausios kainos

Samsung Galaxy S20 Ultra

Aliexpress