Entuziastai aptiko paslėptą įspūdingą naujojo „ASUS ROG Phone 3” funkciją

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-27
Entuziastai aptiko paslėptą įspūdingą naujojo „ASUS ROG Phone 3” funkciją
0 Pasidalinimai
1447 Peržiūros

Banggood

Prieš keletą dienų pristatytas „ASUS ROG Phone 3” kone visų apžvalgininkų sutartinai buvo tituluojamas galingiausiu išmaniuoju telefonu rinkoje. Nieko nuostabaus - naujasis „Snapdragon 865+” procesorius, 16GB RAM, 6000mAh baterija ir 144Hz ekranas yra toks komplektas, kuriam šiai dienai sunkiai gali prilygti konkurentai. Vis dėlto panašu, jog „ROG Phone 3” yra dar įspūdingesnis nei buvo manoma anksčiau - entuziastai aptiko paslėptą būdą iki 160Hz padidinti ekrano atsinaujinimo dažnį.

Atradimą padarė vyriausiasis „XDA-Developers” redaktorius Mishaal Rahman, vėliau suradęs ir kaip šį režimą aktyvuoti. Remiantis šaltiniu, specialistas tyrinėdamas nustatymų aplikacijos kodą ir bandydamas ištirti, kaip telefonas keičia ekrano atsinaujinimo dažnį, aptiko nuorodas į „High Refresh Rate” parinktį.

Šiek tiek pasikrapštęs prie kompiuterio Mishaal Rahman sugebėjo atrasti derinimo (angl. debug) komandą, kuri leidžia aktyvuoti 160Hz parinktį ekrano nustatymuose. Pats procesas nėra labai paprastas - tam reikia kompiuterio ir ADB sąsajos, tačiau šioje nuorodoje pateikiami žingsniai leis tai atlikti visiems norintiems. 

Norintys patikrinti, ar viskas suveikė, reikia atsisiųsti Fluid Simulation aplikaciją ir joje nustatyti 160Hz atsinaujinimo dažnį.

Kodėl visa tai svarbu? Teoriškai tai leistų žaidimus žaisti 160 kadrų per sekundę kokybe ir dar labiau padidintų veikimo sklandumą. Visgi skirtumas nuo gamykliškai palaikomų 144Hz neturėtų būti didelis, tad visa tai labiau psichologinis momentas technologijų gerbėjams, nei praktiškas dalykas.

Kodėl „ASUS” neleidžia pagal nutylėjimą pasirinkti 160Hz ir vartotojams tenka kamuotis su ADB? Greičiausiai kompanija atlieka šios funkcijos testavimą, stebėdama, ar ji nekenkia išmaniojo komponentams. Labai didelė tikimybė, kad 160Hz parinktis vėliau gali būti įjungta su programinės įrangos atnaujinimu.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Internete plinta naujojo „Xiaomi Mi 7“ nuotraukos Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

Asus ROG Phone 3

Aliexpress

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga