Europą netrukus pasieks „Vivo“ naujienos: viena iš naujienų pasižymi unikaliomis kamerų galimybėmis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-25
0 Pasidalinimai
155 Peržiūros

Kinijos kompanija „Vivo“ šio mėnesio pradžioje, Kinijoje, pristatė naujuosius „Vivo X50“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie daugiausiai dėmesio pelnė dėl savo kamerų galimybių. Gamintojas jau ne vienerius metus yra gerai žinomas dėl savo inovatyvių sprendimų, o naujų galimybių pasiūlė ir naujieji įrenginiai.

Šią išmaniųjų telefonų seriją sudarė trys įrenginiai – tai „X50“, „X50 Pro“ ir „X50 Pro+“, tačiau daugiausiai dėmesio sulaukė vidurinysis modelis, kuris išsiskiria pagrindine kamera su gimbalo stiliaus vaizdo stabilizacija. Dabar aiškėja, kad tokias galimybes galės išbandyti ir europiečiai.

Pranešama, kad „Vivo“ ketina visus šios serijos įrenginius pasiūlyti ir pasaulinėje rinkoje. Kol kas daugiau informacijos apie tai nėra pateikiama, tačiau tikėtina, jog išmanieji telefonai bus pasiekiami jau nuo kito mėnesio, bet vis dar nėra tiksliai žinoma kuriose šalyse jie bus parduodami.

Primename, jog „Vivo X50 Pro“ pasižymi 6,56 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei veikia su vidutinės klasės „Snapdragon 765G“ procesoriumi bei turi 32 MP raiškos asmenukių kamerą.

Didžiausi šio išmaniojo telefono privalumai – kameros. Visų pirma, „Vivo X50 Pro“ nugarėlėje turi keturias kameras, o pagrindinė jų pasižymi 48 MP „Sony IMX598“ sensoriumi su f/1.6 diafragma. Negana to, kaip jau minėjome, ši kamera turi gimbalo stiliaus stabilizavimo galimybę, o gamintojo teigimu analogiško stabilumo filmuojant negali pasiūlyti jokia kita telefonus gaminanti kompanija.

„X50 Pro“ nugarėlėje taip pat rasime 13 MP portretų kamerą su 2x optinio priartinimo galimybe, 8 MP plataus kampo bei 5 MP makro kameras. Išmaniojo telefono veikimu rūpinsis 4200 mAh talpos baterija su 33W greituoju įkrovimu.

Verta paminėti ir tai, jog visi trys šios serijos išmanieji telefonai veiks su „Android 10“ operacinės sistemos versija bei „Vivo“ sukurta „Funtouch 10.5“ vartotojo sąsaja. Visi trys įrenginiai taip pat turi ir po ekranu įmontuotus pirštų antspaudų jutiklius.

Pigiausias „Vivo X50“ modelis turėtų kainuotų nuo maždaug 440 eurų. „Vivo X50 Pro“ kaina prasidės nuo maždaug 540 eurų, o „X50 Pro+“ modelis turėtų būti parduodamas už 750 eurų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Vivo X50


Geriausios kainos

Vivo X50 Pro