Europoje jau parduodamas „Lamborghini” telefonas: įspūdingas dizainas ir beveik €1900 kaina

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-19
Europoje jau parduodamas „Lamborghini” telefonas: įspūdingas dizainas ir beveik €1900 kaina
0 Pasidalinimai
1424 Peržiūros

Lygiai kaip ir pernai, Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „Oppo”, bendradarbiaudamas su legendine superautomobilių kompanija „Lamborghini”, sukūrė išskirtinę savo flagmano versiją - „Oppo Find X2 Pro Automobili Lamborghini Edition”. Šis modelis prekyboje Kinijoje pasirodė dar kovą, tačiau prieš porą dienų jis pasiekė ir mūsų žemyno krantus.

Telefonas jau parduodamas Šveicarijoje už 1999 frankų (1863 eurų) kainą. Už šią sumą gaunate ne tik patį įrenginį, bet ir ganėtinai gausią komplektaciją - rankų gamybos odinį dėklą, kokybiškas visiškai belaides ausines, automobilinį įkroviklį - viskas, kaip ir tikėtasi, paženklinta buliaus logotipu.

Pats telefonas išoriškai ganėtinai skiriasi nuo įprasto „Find X2 Pro”. Galinis stiklas buvo specialiai apdorotas, sutekiant jam anglies pluoštą primenančią tekstūrą, šviesą atspindinčią panašiai lyg aštrios „Lamborghini” kėbulo linijos. Galinėje dalyje neapsieita be svarbiausio elemento - bronzinio „Lamborghini” ženkluko ir tokia pat spalva nudažyto „Oppo” logotipo. Gamintojo teigimu, telefono dizainą įkvėpė „Lamborghini Aventador SVJ Roadster” modelis.

Išskirtinį išorės dizainą papildo ir speciali vartotojo sąsajos tema - aplikacijų ikonėlės turi aštrius kampus, visur vyrauja „Lamborghini” spalvos, taip pat galima rasti ir temą atitinkančių ekrano fonų.

Kalbant apie specifikacijas, „Oppo Find X2 Pro Automobili Lamborghini Edition” turi 6,7 QHD+ raiškos AMOLED ekraną, pasižymintį 120Hz atsinaujinimo dažniu ir „Gorilla Glass 6” apsauginiu stiklu. Sklandų veikimą užtikrina „Snapdragon 865” procesorius 12GB RAM ir net 512GB vidinės UFS 3.0 atminties.

Telefono viduje montuojama 4260mAh baterija, palaikanti 65W galios „SuperVOOC 2.0 Flash Charge” greitąjį įkrovimą. Už asmenukes atsakinga 32MP priekinė kamera. Galinėje dalyje rasime 3 sensorius: 48MP „Sony IMX689” pagrindinį, 48MP „Sony IMX586” itin plataus kampo ir 13 MP 5x priartinimui skirtą,

Taip pat telefone sumontuoti tokie įprasti dalykai kaip Bluetooth 5.1, stereo garsiakalbiai, NFC, po ekranu esantis pirštų antspaudų jutiklis.


Parašyti komentarą