„Facebook“ pasiūlys naują būdą susirasti antrą pusę: „Tinder” jau dreba iš baimės

Paskelbė:   Leonardas Sindaravičius | 2021-04-15
„Facebook“ pasiūlys naują būdą susirasti antrą pusę: „Tinder” jau dreba iš baimės
0 Pasidalinimai
276 Peržiūros

Internetinių pažinčių sferoje jau ne vienerius metus dominuoja kompanijos „Tinder“ ir „Bumble“, tačiau „Facebook“ jų veikloje rado spragą, kurią mėgins užpildyti pati - socialinių tinklų milžinė siūlys greituosius pasimatymus vaizdo skambučių pagrindu.

Kaip praneša naujienų portalas „The Verge“, naujoji aplikacija vadinsis „Sparked“ ir leis dviems nepažįstamiems žmonėms susitikti keturių minučių trukmės virtualiame „pasimatyme“. Jei patiksite vienas kitam, bus galima suplanuoti dešimties minučių trukmės antrąjį pasimatymą, o jei ir po jo nepakeisite nuomonės apie vienas kitą, „Sparked“ automatiškai siūlys apsikeisti paskyrų duomenimis ir susisiekti per kitus socialinius kanalus, pavyzdžiui „Instagram“.

Kaip ir buvo galima nuspėti, registracijai „Sparked“ būtina turėti „Facebook“ paskyrą, tačiau kadangi programėlė vis dar eksperimentinėje stadijoje, yra laukiančiųjų sąrašas. Panašu, kad patekti į pastarąjį taip pat nėra lengva, mat apsilankymas programėlės puslapyje daugeliui atveria tik tuščią langą.

„Facebook“ prie pažinčių pasaulių jau yra prisidėjusi su pernai pristatyta „Facebook Dating“ funkcija. Kaip ir kitos panašaus pobūdžio programos, ji leidžia pamatyti informaciją apie asmenį ir nuspręsti, ar norite susipažinti ar ne. „Sparked“ patirtis turėtų būti radikaliai kitokia lyginant su šia aplikacija, ypač dėl to, kad programėlės pagrindu taps vaizdo skambučiai - „Facebook Dating“ tokios funkcijos neturi, tuo tarpu „Tinder“ visai neseniai ėmė ją siūlyti.

Viena didžiausių kliūčių, su kuria turės susidoroti „Facebook“ siekdama „Sparked“ sėkmės yra pasitikėjimas, o tiksliau jo trūkumas. Vartotojai vis dar nesulaukė kompanijos veiksmų dėl neseniai nutekintų 533 milijonų socialinio tinklo vartotojų duomenų. Vietoje to „Facebook“ atsisakė prisiimti atsakomybę ir kaltino seną, iki 2019-ųjų galiojusią, socialinio tinklo privatumo politiką, įgalinusią tokį didelį duomenų nuotėkį. Kompanijai priklausančios aplikacijos „WhatsApp“ saugumo spragos bei prieštaringai vertinami paslaugų teikimo sąlygų atnaujinimai taip pat neprisideda prie įvaizdžio gerinimo.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo