„Food-tech“ startuoja Lietuvoje: pirmieji pasiūlė mobilųjį staliukų rezervavimą

Paskelbė:   Redakcija | 2019-01-23
0 Pasidalinimai
15 Peržiūros

UAB „Meniu“ pirmasis pristato rinkai lietuvišką mobiliąją programėlę, kuri ne tik padeda pasirinkti restoraną, bet ir leidžia rezervuoti staliuką. Tokiu būdu Lietuvoje pradedami įgyvendinti pirmieji „food-tech“ sprendimai. Atsižvelgiant į aktyvų lietuvių naudojimąsi mobiliaisiais įrenginiais, nauja programėlė ne tik leis peržiūrėti valgiaraštį, nuotraukas ir atsiliepimus, bet ir palydės svečius iki pasirinkto restorano.

Pasak UAB „Meniu“ direktoriaus Lauryno Mažuolio, „food-tech“ sprendimo pristatymas atveria naują veiklos etapą, nes didžioji dalis vartotojų patarimų bendrovės platformoje ieško būtent mobiliuosiuose įrenginiuose.

L. Mažuolio teigimu, prieš penkerius metus 75 procentai klientų informacijos ieškojo naudodamiesi kompiuteriais, ir tik 25 proc. prisijungdavo per išmaniuosius telefonus ar planšetes. Tačiau dabar situacija pasikeitė iš esmės. „Dabar mobiliaisiais įrenginiais mus pasiekia net 62 proc. vartotojų. Natūralu, jog turime suteikti jiems dar daugiau komforto ieškant restoranų, skaitant atsiliepimus ir rezervuojant staliukus“, – komentuoja L. Mažuolis.

„Lietuviams taip pat svarbu ne tik greitai pasirinkti skaniausią maistą siūlantį ir arti esantį restoraną. Jie būtinai peržiūri nuotraukas ir meniu, po to pasidomi kitų lankytojų atsiliepimais, ir tik tada priima sprendimą“, – aiškina UAB „Meniu“ vadovas.

Tačiau L. Mažuolis pastebi, kad mūsų šalies gyventojus dar reikia skatinti dalintis įspūdžiais. „Kol kas lietuviai vangiai dalinasi savo nuomonėmis, ir dažniau paskelbia neigiamus atsiliepimus, o apie gerąją patirtį išvis pamiršta. Mes skatinsime lankytojus dažniau palikti atsiliepimus apie aplankytas vietas. Tai suteiks daugiau objektyvių žinių tiems, kas tik ketina apsilankyti dominančiame restorane. Siekdami lietuvius paskatinti būti aktyviais, netgi sukūrėme specialią taškų kaupimo ir prizų sistemą“, – komentuoja L. Mažuolis.

Pastebėję, kad šiuolaikiniai restoranų lankytojai vis mažiau nori skambinti ir rezervuoti staliukus telefonu, programėlės kūrėjai pasiūlė galimybę atlikti staliuko rezervaciją vos keliais paspaudimais išmaniajame ekrane. Rezervavusiems staliuką mobili aplikacija atsiunčia priminimus apie tai, kokiu adresu ir kada jie yra laukiami. Mobilioje programėlėje įdiegta funkcija „palydėti iki restorano“, kurią pasirinkus aktyvuojama GPS funkcija, susieta su „Google Maps“ programėle, tad klientai nepasiklys ieškodami nežinomo restorano.

Programėlėje yra ir internetinė parduotuvė, kurioje galima įsigyti restoranų dovanų čekių ar kuponų. Programėlė nuolat informuoja apie restoranų aktualijas, naujai atsidariusias maitinimo vietas: čia vienoje vietoje sukaupta informacija apie daugiau kaip 3000 Lietuvoje veikiančių restoranų, kavinių, barų ir net maisto vagonėlių („Food truck”).


Parašyti komentarą