Galingiausias pasaulio telefonas turi įpėdinį: kaina vis dar nesiekia €600

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-29
Galingiausias pasaulio telefonas turi įpėdinį: kaina vis dar nesiekia €600
0 Pasidalinimai
688 Peržiūros

Šių metų pradžioje „Nubia” į rinką išleido „Red Magic 5G” išmanųjį, kuris spartos testuose nepaliko jokių vilčių konkurentams. Tuo metu sparčiausias „Snapdragon 865” procesorius, puikų aušinimą užtikrinantis korpuse montuojamas besisukantis ventiliatorius, daugybė atminties ir 144Hz ekranas atrodė kaip kažkas iš fantastikos pasaulio. Įspūdį dar labiau sustiprino faktas, kad Europos rinkoje šis išmanusis buvo parduodamas už tikrai nedidelę 579 eurų sumą.

Visgi gamintojas ant laurų neužmigo ir konkurentams iš žaidimų telefonų rinkos vienas po kito pristatatant modelius su „Snapdragon 865+” procesoriumi, kompanija nusprendė kontraatakuoti ir vakar pademonstravo naująjį „Red Magic 5S”.

Tiesa, bendrovė nenusekė konkurentų pramintu keliu ir „Red Magic 5S” nusprendė nemontuoti atnaujinto „Snapdragon 865+” lusto. Priežastis - naujoji „Qualcomm” mikroschema tėra 10% galingesnė už modelį be pliuso ženklo, tačiau didesnė jos kaina galimai priverstų „Nubia” savąjį „Red Magic 5S” pardavinėti brangiau, o to gamintojas tikrai nenori.

Įrenginio dizainas, lyginant su pirmtaku, taip pat išliko nepakitęs. Ta pati originali išvaizda, ryškios spalvos (atsirado naujos „Sonic Silver” bei „Pulse”) ir įvairūs žaidėjams patinkantys akcentai. Greičiausiai, čia tas atvejis, kai arba jums šis dizainas patinka, arba yra labai nepatrauklus.

Tai kas gi pasikeitė? Gamintojas labiausiai akcentuoja stipriai pagerintą telefono aušinimą. Nuo šiol karščio surinkiklis (angl. heat sink) padengtas sidabru, o šios medžiagos nano sluoksnis randamas ir stiklinėje įrenginio nugarėlėje. Tai leis „Red Magic 5S” karštį išskirstyti daug efektyviau nei konkurentų telefonams su varinėmis aušinino sistemomis.

Neapsieita ir be kompanijos skiriamuoju ženklu tapusio besisukančio ventiliatoriaus patobulinimo - jo oro paėmimo galia padidėjo net 56%. Primename, jog „Nubia” užtikrina, kad jame nesikaups dulkės ir neįsiveis korozija.

Dar vienas patobulinimas - pačios „Nubia” sukurta „GPU Boost” technologija, kuri užtikrins, kas žaidimai veiktų sklandžiau nei bet kada anksčiau, o vartotojui niekada netektų išvysti strigimų. Tiesa, norintiems šia funkcija pasinaudoti, reikės įsigyti specialų papildomo aušinimo priedą.

Jis vadinasi „Ice Wind Coolinh Box” ir vaizdo įraše demonstruoja, kaip gali ant jo susikaupusią drėgmę akimirksniu paversti šerkšnu.

Kiti parametrai išliko nepakitę. Net 144Hz 6,65 colių įstrižainės Full HD+ raiškos AMOLED ekrano atsinaujinimo dažnis – vis dar maksimalus šiuo metu rinkoje siūlomas. Tai užtikrins ne tik žaidimų veikimą dideliu kadrų per sekundę skaičiaus kokybe, bet ir itin sklandų slankiojimą ekrane. 

Kitas išskirtinis „Red Magic 5G/5S“ bruožas – tai briaunoje įtaisyti sensoriniai mygtukai, kurių jautrumas net 300Hz. Nors konkurentai sugeba įsprausti dar didesnes baterijas, ZTE priklausanti „Nubia” apsiribojo 4500mAh ir pažadėjo, kad jos tarnavimo laikas bus gerokai ilgesnis, o 55W greitas įkrovimas leis beveik nepertraukiamai naudotis telefonu.

Kita vertus, „ZTE” kūrinys turi nemažai ir įprastus vartotojus privilioti galinčių savybių. „RedMagic 5G” palaiko visų dažnių 5G ryšį, turi labai kokybišką garsą atkuriančią 3,5mm ausinių jungtį ir pajėgų 3 kamerų komplektą, kurį sudaro 64MP „Sony IMX686” sensorius, 8MP itin plataus kampo jutiklis ir 2MP makro kamera.

Naujasis „Nubia” flagmanas pirkėjus taip pat turėtų pasiekti su stipriai pagerinta „Red Magic OS” vartotojo sąsaja.

„Red Magic 5S” Kinijos rinkoje pasirodys jau rugpjūčio pirmą dieną ir kainuos identiškai pirmtakui:

  • 3799 CNY (~ €480)  8 GB + 128 GB;
  • 4099 CNY (~ €535) 12 GB + 256 GB;
  • 4999 CNY (~ €608) 16 GB + 256 GB.

Įrenginiu taip pat bus prekiaujama ir Europoje, tiesa, mūsų žemyno gyventojams teks palaukti iki rugsėjo.

 


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Nubia Red Magic 5S

Aliexpress