Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„Geekbench“ platformoje pasirodė „Honor Note 10“ specifikacijos

95peržiūros(-ų)

Visai neseniai internete pasklido kalbos, jog dukterinė kompanijos „Huawei“ įmonė „Honor“ ketina pristatyti naują išmanųjį telefoną, kuris turėtų pasižymėti itin dideliu ekranu. Tikimasi, kad dar šį mėnesį Pekine bus pristatytas naujasis „Honor Note 10“, kuris buvo pastebėtas ir „Geekbench“ platformoje.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€455,29

„Geekbench“ sistemoje esanti informacija atskleidžia, jog naujasis „Honor Note 10“ veiks su „Android 8.1“ operacinės sistemos versija bei turės 6 GB operatyviosios (RAM) atminties. Išmanusis veiks su aštuonių branduolių procesoriumi, kurio taktininis dažnis siekia 1,84 GHz. Nors tiksliai nėra žinoma, tačiau tikėtina, jog tai bus tas pats lustas, kuris buvo naudojamas ir „Honor 10“ modelyje.

Kiek anksčiau buvo pasirodžiusi informacija ir apie telefono ekraną. Pranešama, jog „Honor Note 10“ pasižymės 6,9 colių įstrižainės Super AMOLED ekranu, kuris tikėtina, jog turės ir išpjovą. Taip pat buvo skelbiama, jog šis planšetafonas turės net 6000 mAh talpos bateriją.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.