Penktadienis, spalio 19, 2018
Naujienos

Geriausiai parduodamų dešimtuke – „Samsung“ flagmanų lyderystė

143peržiūros(-ų)

Kiek anksčiau jau rašėme, apie populiariausiu kovo mėnesio išmaniuosius telefonus, o dabar pasirodė informacija ir apie perkamiausius balandžio įrenginius. Rinkos tyrimus atliekanti kompanija „Market Pulse“ paskelbė populiariausiųjų dešimtuką, o jame dominuoja vos trys kompanijos – „Samsung“, „Apple“ ir „Xiaomi“.

Jeigu anksčiau skelbtame dešimtuke pirmavo „Apple iPhone X“, tai pagal balandžio mėnesio statistiką šis išmanusis nukrito į trečiąją poziciją ir sudarė 2,3% pardavimų rinkoje. Tokį procentą rinkoje sudarė ir „iPhone 8 Plus“. „Apple“ produkcija pirmąsias dvi pozicijas užleido didžiausiems savo konkurentams – Pietų Korėjos milžinei „Samsung“.

Geriausi kainų pasiūlymai

Ebay.com
€851,80
Bigbox.lt
€1.078,99
Aliexpress.com
€1.086,48
Gearbest.com
€1.127,83
Avitela.lt
€1.167,99

Su 2,6% dešimtuko viršūnėje įsitaisė vasario pabaigoje pristatyti „Samsung Galaxy S9 Plus“ ir „Galaxy S9“ išmanieji telefonai. Įdomu ir tai, jog dešimtuke yra tik dar vienas šios kompanijos įrenginys – ir tai 1,3 procentų surinkęs „Galaxy S8“, kuris užėmė 10 poziciją. Kiek nustebinti gali ir „Apple“ išmaniųjų telefonų skaičius šiame dešimtuke, nes jų be jau įvardintų trijų modelių – yra ir dar trys.

Penktoje pozicijoje randame „iPhone 8“ su 2,2%, septintoje – beveik trijų metų senumo „iPhone 6“, o devintoje pozicijoje randame „iPhone 7“ modelį. Abu pastarieji modeliai sudaro 1,4%, o tokį patį procentą turi ir „Xiaomi Redmi 5 Plus“.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.