Geriausias vidutinės klasės telefonas? Oficialiai pristatytas naujasis „Google Pixel 4a“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-04
Geriausias vidutinės klasės telefonas? Oficialiai pristatytas naujasis „Google Pixel 4a“
0 Pasidalinimai
2438 Peržiūros

Po daugybės mėnesių įvairiausių gandų, pagaliau buvo pristatytas naujas vidutinės klasės „Google“ išmanusis telefonas. Kaip ir buvo tikėtasi, vakar buvo pademonstruotas tik vienas modelis, atsisakant didesnės jo alternatyvos, ir dabar jau oficialiai galime pažvelgti į naująjį „Google Pixel 4a“.

„Google“ priėmė ne vieną įdomu sprendimą. Kaip jau minėjome, nebeliko „4a XL“ modelio, o taip pat pirkėjai galės įsigyti tik juodos spalvos variantą. Europoje naujasis „Pixel 4a“ turėtų kainuoti maždaug 340 eurų, o jį jau netrukus bus galima įsigyti Prancūzijoje, Airijoje, Ispanijoje, Italijoje, Australijoje, Kanadoje, Indijoje, Japonijoje, Singapūre, Taivane ir, žinoma, JAV.

Naujasis „Google Pixel 4a“ pasižymi 5,81 colių įstrižainės OLED ekranu su Full HD+ raiška, o viršutinėje ekrano dalyje rasime ir nedidelį kameros apskritimą, kur įmontuota 8 MP raiškos asmenukių kamera. Deja, tačiau šis modelis neturės pirštų antspaudų jutiklio ekrane, kurį rasime nugarėlėje.

Išmanusis telefonas naudos „Qualcomm Snapdragon 730G“ procesorių, o taip pat turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Deja, tačiau tai vienintelė atminties konfigūracija, kurią mums siūlo „Google“, o telefone nerasime ir atminties kortelių palaikymo. „Google Pixel 4a“ veikimą palaikys 3140 mAh talpos baterija su 18W greituoju įkrovimu. Būtina paminėti ir tai, jog gamintojas įmontavo ir ausinių lizdą.

Be pirštų antspaudų jutiklio, naujasis „Pixel 4a“ savo nugarėlėje turi ir nedidelį kvadratą, kur įmontuota pagrindinė kamera bei LED blykstė. Kaip ir buvo skelbiama, „Google“ naujiena turės tik vieną kamerą, kuri pasižymės 12,2 MP raiškos vaizdo jutikliu su f/1.7 diafragma bei tokių galimybių kaip „Night Sight“, „Top Shot“ ar portretų palaikymu.

Ganėtinai akivaizdu, jog „Google“ šiemet tikisi konkuruoti su „Apple“ dėl geriausio vidutinės klasės įrenginio vardo. Tai sufleruoja ir ganėtinai žema „Pixel 4a“ modelio kaina. O kaip šį išmanųjį vertinate Jūs? Ar norėtumėte įsigyti šį variantą?


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„OnePlus 6“ gali būti pristatytas su pirštų antspaudų jutikliu po ekranu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ oficialiai pradeda „Samsung Galaxy A8 (2018)“ prekybą Europoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Sulenkiamas „Samsung Galaxy X“ telefonas gali būti pristatytas metų pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatė biudžetinės klasės įrenginį „Hisense Dolphin 2“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga