Geros naujienos „Galaxy S10“ serijos telefonų turėtojams – išleistas didelis programinės įrangos atnaujinimas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-09-24
0 Pasidalinimai
30 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų gamintojai pastaruoju metu vienas po kito pristato naujausius savo flagmanus, bet vienas gamintojas šiemet jau tikriausiai niekuo nebenustebins. Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ kiek anksčiau pristatė „Galaxy Note 10“ serijos flagmanus, o visai neseniai atnaujino ir „Galaxy Fold“ prekybą, tad tikėtis kažko naujo iš jų – būtų kiek naivoka. Ir nors naujų flagmanų šis gamintojas veikiausiai nebepristatys, tačiau tai nereiškia, jog kompanija nepasiūlys jokių naujienų.

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas išleido programinės įrangos atnaujinimus trims „Galaxy S10“ serijos įrenginiams – tai „Galaxy S10“, Galaxy S10+“ ir „Galaxy S10e“, kurie su naujiniu gaus rugsėjo mėnesio „Android“ saugumo atnaujinimą bei keletą naujų funkcijų. Daugiausia Jūsų dėmesio turėtų sulaukti tokios galimybės kaip naktinis fotografavimo režimas asmenukėms ar galimybė filmuoti su tiesioginiu fokusavimu. Metų pradžioje išleisti „Samsung“ flagmanai taip pat gaus ir „AR Doodle“ funkciją. Įdomu ir tai, jog visos šios funkcijos atkeliavo iš neseniai pristatytos „Galaxy Note 10“ serijos įrenginių.

Ir nors naujas programinės įrangos atnaujinimas nudžiugins naujomis galimybėmis, tačiau „Samsung Galaxy S10“ serijos telefonų turėtojai dar turės palaukti „Android 10“. Nepaisant to, jog šis „Samsung“ atnaujinimas užima maždaug 1,2 GB, tačiau naujos „Android“ versijos jis nesiūlo. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad gamintojas nusprendė atnaujinti visus šios serijos telefonus, įskaitant ir pigiausią „Galaxy S10e“ modelį. Jeigu galvojate jį įsigyti, tai geriausias „Samsung Galaxy S10e“ kainas galite rasti portale kainos.lt.


Parašyti komentarą