Geros žinios kai kurių pigių „Samsung” telefonų savininkams: įrenginiai ilgiau nepasens - ilgiau gaus atnaujinimus

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-14
Geros žinios kai kurių pigių „Samsung” telefonų savininkams: įrenginiai ilgiau nepasens - ilgiau gaus atnaujinimus
0 Pasidalinimai
1072 Peržiūros

„Samsung” ilgą laiką ekspertų buvo kritikuojama už atsainų požiūrį į savo išmaniųjų telefonų operacinės sistemos atnaujinimus. Jos gaminami aukščiausios klasės įrenginiai naujas Android versijas gaudavo kone paskutiniai, o pigesnių modelių savininkai neretai būdavo paliekami be programinės įrangos atnaujinimo vos po metų ar pusantrų. Tačiau bendrovė pastaruoju metu savo įvaizdį stipriai keičia ir kuo toliau, tuo labiau artėja prie atnaujinimų lyderių Android rinkoje.

Praėjusią savaitę vykusio „Galaxy Note20” ir kitų naujų produktų pristatymo pabaigoje „Samsung” pažadėjo net trijų kartų Android atnaujinimus savo flagmanams - „Galaxy S”, „Galaxy Note” ir sulenkiamus ekranus turintiems „Galaxy Z”. Šis pažadas galioja „Galaxy S10” ir naujesniems minėtų serijų modeliams. Vis dėlto dabar paaiškėjo, kad analogišku kompanijos donsumu galės pasinaudoti ir kai kurie vidutinės klasės „Galaxy A” modelių linijos atstovai.

Tai paaiškėjo labai netikėtu būdu. Vienas „Galaxy A90” savininkų, vedinas smalsumo, kreipėsi į „Samsung” klientų aptarnavimo liniją, klausdamas, ar jo išmanusis sulauks trijų skirtingų Android versijų atnaujinimų. Jį aptarnavęs specialistas, visų nuostabai, atskleidė, kad tokia galimybė svarstoma kai kuriems brangesniems „Galaxy A” serijos įrenginiams ir planšestė,s, pasirodžiusiom po „Galaxy S10” pristatymo.

Kompanijos atstovas paminėjo, jog „Samsung” naują šių įrenginių atnaujinimų politiką paskelbs įvertinusi jų aparatinės įrangos galimybes bei resursus, greičiausiai, norėdama užtikrinti sklandžią veikimo patirtį. Iki to laiko klientų aptarnavimo linijos darbuotojas paprašė laukti oficialaus pranešimo „Samsung Members” programėlėje ir oficialiuose bendrovės informacijos kanaluose.

Jei „Samsung” išties šį ketinimą pavers realybe, tai sukurs precedentą pigesnių išmaniųjų telefonų segmente, kadangi šiuo pavyzdžiu bus priversti pasekti ir gamintojo konkurentai, iki šiol lygiai taip pat atsainiai žiūrėję į atnaujinimus.

3 Android versijos paprastam vartotojui reiškia, jog jis išmaniuoju telefonu galės komfortiškai naudotis kur kas ilgiau - nebe vienerius ar dvejus metus, o netgi visą trejetą. Su nauja Android versija bus suderinamos absoliučiai visos programėlės, įrenginys gaus visas Android platformos naujoves bei saugumo atnaujinimus, kas stipriai pagerins naudojimo patirtį. „Samsung” ilgiau tiekiamais atnaujinimais suinteresuota, norėdama tai panaudoti kaip papildomą argumentą vartotojams rinktis jos gaminamus, o ne dažnai pigiau parduodamus Kinijos konkurentų gaminius.


Parašyti komentarą