„Google“ jau ruošia nebrangius „Pixel 4“ telefonus, pasirodė pirmosios nuotraukos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-12-29
„Google“ jau ruošia nebrangius „Pixel 4“ telefonus, pasirodė pirmosios nuotraukos
0 Pasidalinimai
187 Peržiūros

JAV korporacija „Google“ šiemet visus nustebino pristačiusi vidutinės klasės „Pixel“ išmaniuosius telefonus. „Google Pixel 3a“ ir „Pixel 3a XL“ sulaukė didelio susidomėjimo ir panašu, jog gamintojas ketina pratęsti tokios klasės telefonų gamybą. Internete jau pradėjo sklisti informacija apie „Pixel 4a“ serijos įrenginius.

Internete pasirodė pirmosios „Google Pixel 4a“ išmaniojo telefono nuotraukos, kurios atskleidžia keletą įdomių detalių apie kitąmet pasirodantį įrenginį. Pirmoji jų – šis telefonas nugarėlėje turės pirštų antspaudų skaitytuvą. Kaip tikriausiai žinote, aukščiausios klasės „Pixel 4“ telefonai šios funkcijos jau nebeturi ir išmaniojo atrakinimas vyksta su veido atpažinimo technologija.

Prieš keletą mėnesių išleisti „Google“ flagmanai nugarėlėje turi kamerų kvadratą, kuriame įmontuoti du jutikliai ir panašu, kad analogišką dizaino sprendimą ketinama panaudoti ir „Pixel 4a“ serijos telefonuose. Tiesa, čia jis atrodys kiek keistokai, nes nugarėlėje rasime tik vieną kamerą. Įstrižai kameros sensoriaus – dvigubo tono LED blykstė.

Dar viena įdomi detalė – ausinių lizdas. Nors dauguma gamintojų šios jungties atsisakė net ir vidutinės klasės įrenginiuose, tačiau panašu, jog „Google“ ketina šį lizdą ir vėl grąžinti atgal. Kaip galima matyti iš nuotraukų, laidines ausines bus galima prijungti pasitelkiant viršutinėje telefono briaunoje esančia jungtimi.

Deja, tačiau kol kas nėra jokios informacijos apie galimas „Google Pixel 4a“ specifikacijas, tačiau tikėtina, jog tai turėtų paaiškėti jau po naujų metų.

https://www.youtube.com/watch?v=uvndipJ46KM

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi Naujųjų metų nakčiai: stiprins ryšio pralaidumą miestų centruose Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Internete plinta naujojo „Xiaomi Mi 7“ nuotraukos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujausi „Huawei“ flagmanai turėtų pasižymėti net trimis „Leica“ kameromis nugarėlėje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo