„Google“ jau ruošia nebrangius „Pixel 4“ telefonus, pasirodė pirmosios nuotraukos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-12-29
„Google“ jau ruošia nebrangius „Pixel 4“ telefonus, pasirodė pirmosios nuotraukos
0 Pasidalinimai
113 Peržiūros

JAV korporacija „Google“ šiemet visus nustebino pristačiusi vidutinės klasės „Pixel“ išmaniuosius telefonus. „Google Pixel 3a“ ir „Pixel 3a XL“ sulaukė didelio susidomėjimo ir panašu, jog gamintojas ketina pratęsti tokios klasės telefonų gamybą. Internete jau pradėjo sklisti informacija apie „Pixel 4a“ serijos įrenginius.

Internete pasirodė pirmosios „Google Pixel 4a“ išmaniojo telefono nuotraukos, kurios atskleidžia keletą įdomių detalių apie kitąmet pasirodantį įrenginį. Pirmoji jų – šis telefonas nugarėlėje turės pirštų antspaudų skaitytuvą. Kaip tikriausiai žinote, aukščiausios klasės „Pixel 4“ telefonai šios funkcijos jau nebeturi ir išmaniojo atrakinimas vyksta su veido atpažinimo technologija.

Prieš keletą mėnesių išleisti „Google“ flagmanai nugarėlėje turi kamerų kvadratą, kuriame įmontuoti du jutikliai ir panašu, kad analogišką dizaino sprendimą ketinama panaudoti ir „Pixel 4a“ serijos telefonuose. Tiesa, čia jis atrodys kiek keistokai, nes nugarėlėje rasime tik vieną kamerą. Įstrižai kameros sensoriaus – dvigubo tono LED blykstė.

Dar viena įdomi detalė – ausinių lizdas. Nors dauguma gamintojų šios jungties atsisakė net ir vidutinės klasės įrenginiuose, tačiau panašu, jog „Google“ ketina šį lizdą ir vėl grąžinti atgal. Kaip galima matyti iš nuotraukų, laidines ausines bus galima prijungti pasitelkiant viršutinėje telefono briaunoje esančia jungtimi.

Deja, tačiau kol kas nėra jokios informacijos apie galimas „Google Pixel 4a“ specifikacijas, tačiau tikėtina, jog tai turėtų paaiškėti jau po naujų metų.

https://www.youtube.com/watch?v=uvndipJ46KM


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Google Pixel 4a

Aliexpress