„Google“ ketina pranokti „Apple“: naujasis „Pixel 4a“ bus gerokai pigesnis nei „iPhone SE“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-15
„Google“ ketina pranokti „Apple“: naujasis „Pixel 4a“ bus gerokai pigesnis nei „iPhone SE“
0 Pasidalinimai
446 Peržiūros

„Google“ telefonai ir paslaptys yra du tarpusavyje niekaip nesiderinantys dalykai. „Pixel“ serijos išmaniųjų telefonų pasirodymas dažniausiai nebūna jokia staigmena, nes informacija apie naujus įrenginius pasirodo gerokai prieš išleidimą. Tokią situaciją matėme su „Pixel 4“ ir „Pixel 4 XL“ telefonais, o dabar matome ir su „Pixel 4a“.

Nors išmanusis telefonas dar ir nėra oficialiai pristatytas, tačiau internete jau dabar galima rasti vaizdo įrašą, kuriame išbandoma įrenginio baterija, o taip pat ir veikimo galimybės. „Google Pixel 4a“, žemiau matomame įraše, su pilnu baterijos įkrovimu išgyveno 7:21 valandos pirmojo bandymo, o vėliau 5:20 valandos antrojo testo metu.

https://www.youtube.com/watch?v=qnCLif1qu6U

Jau aišku tai, jog pigus „Google“ įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 730“ procesoriumi ir turės 6 GB operatyviosios (RAM) atminties. „Pixel 4a“ taip pat pasižymės 5,81 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei nedideliu kameros apskritimu kairiajame ekrano kampe. Įdomu ir tai, jog jau žinoma ir galima šio išmaniojo kaina, kuri turėtų būti žemesnė nei „Apple“ neseniai pristatyto „iPhone SE“.

„Apple“ pristatytas nebrangus išmanusis kainuoja nuo 399 JAV dolerių, o anksčiau buvo skelbiama, kad tiek turėtų kainuoti ir „Google“ įrenginys. Tačiau „9to5Google“ šaltinių teigimu, „Pixel 4a“ bus pigesnis. Pranešama, kad modelis su 128 GB vidinės atminties kainuos 349 JAV dolerius, o 64 GB variantas bus dar pigesnis ir kainuos tik 299 JAV dolerių.

https://twitter.com/hallstephenj/status/1261033956939632641

Dar visai neseniai „Google“ kurdavo tik aukščiausios klasės išmaniuosius telefonus, tačiau praėjusiais metais gamintojas nusprendė pristatyti vidutinės klasės „Pixel 3a“ modelį, kuris sulaukė didžiulio populiarumo. Būtent dėl šios priežasties kompanijos vadovai nusprendė pratęsti šią seriją ir artimiausiu metu pristatyti „Pixel 4a“.

Nors kol kas nėra žinoma kada šis išmanusis telefonas bus pristatytas oficialiai, tačiau tikėtina, jog tai turėtų įvykti jau kitą mėnesį. Neatmetama galimybė, kad „Google“ šio įrenginio pristatymą surengs ir „Android 11 Beta Launch Show“ renginio metu, kuris numatytas birželio 3 dieną.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

Apple iPhone SE

Aliexpress

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo