„Google“ neketina pristatyti „Pixel 4a XL“: internete pasirodė nuotraukos įrenginio, kuris nebus išleistas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-29
„Google“ neketina pristatyti „Pixel 4a XL“: internete pasirodė nuotraukos įrenginio, kuris nebus išleistas
0 Pasidalinimai
241 Peržiūros

2019 metai buvo kiek neįprasti JAV kompanijai „Google“, kuri išbandė savo jėgas vidutinės klasės išmaniųjų telefonų rinkoje. Gamintojas visus nustebino pristatęs „Google Pixel 3a“ serijos įrenginius, kurie sulaukė didelio pasisekimo, o šiemet nuspręsta ir pristatyti pastarųjų modelių atnaujinimus.

Kalbos apie „Google Pixel 4a“, kuris turėtų pasirodyti visai netrukus, netyla jau kuris laikas. Dabar paaiškėjo, kad „Google“ planavo pristatyti ir didesnį „4a XL“ modelį, tačiau jis prekyboje taip ir nepasirodys. Tai ganėtinai sunkiai suprantamas sprendimas, tačiau nėra nė menkiausios abejonės, kad norintys didesnio vidutinės klasės telefono – turės rinktis kažką kito.

„Google“ jau ne pirmą kartą priima ganėtinai abejotinus sprendimus ir oficialios tokio sumanymo versijos nėra. Internete vyrauja nuomonė, kad „Android“ operacinės sistemos kūrėjai nusprendė nepristatyti „Google Pixel 4a XL“ išmaniojo telefono, jog būtų išvengta pastarojo modelio palyginimų su gerokai mažesniu „iPhone SE (2020)“. Nors tai ir gali pasirodyti kaip nelabai rimta priežastis, tačiau žmonės yra linkę vertinti daiktus tik per kainos prizmę, neatsižvelgiant į kitas jų savybes, kurios gali įtakoti veikimą ir pan.

Jeigu Jūs buvote tarp tų, kurie laukė didesnio „Pixel 4a“ varianto, vienintelė paguoda dabar – internete pasirodę jo maketai. „Pixel 4a XL“ turėjo pasižymėti plastikiniu korpusu, o nugarėlėje nesunku pastebėti ir pirštų antspaudų jutiklį. Išmaniojo telefono nuotraukas galite matyti šiame tekste, tačiau, kaip bebūtų gaila, realaus jo pristatymo jau nebeišvysime.

Primename, kad „Google Pixel 4a“ turėtų būti pristatyti liepos viduryje. Šio įrenginio pristatymas jau ne vieną kartą buvo nukeltas ir iki šiol nėra tiksliai žinoma kada jis bus pristatytas, tačiau bent jau naujausia informacija nukreipia mus į liepos mėnesį.

Šaltinis: Pigtou

Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Google Pixel 3a

Aliexpress

Geriausios kainos

Google Pixel 3a XL

Aliexpress

Geriausios kainos

Google Pixel 4a

Aliexpress