„Google Pixel 4a“ pastebėtas ir Europoje: kaina gali būti didesnė nei dauguma tikėjosi

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-23
„Google Pixel 4a“ pastebėtas ir Europoje: kaina gali būti didesnė nei dauguma tikėjosi
0 Pasidalinimai
2025 Peržiūros

Jeigu ieškotumėme telefono, kurio pristatymas yra atidėtas daugiausiai kartų – tai neabejotinai tokio sąrašo viršuje atsidurtų „Google Pixel 4a“ išmanusis. Dėl COVID-19 pandemijos „Google“ galimai jau bent kelis kartus nukėlė jo pristatymą, nors oficialios informacijos apie tai ir nėra.

Internete jau kone pusmetį sklando patys įvairiausi gandai apie naująją vidutinės klasės „Pixel 4a“ išmanųjį telefoną, o dabar jis buvo pastebėtas ir Prancūzijos pardavėjų „Ordimedia“ ir „eStock.fr“ puslapiuose. Įdomu tai, jog dar prieš kelias dienas buvo pasirodę kalbų, kad mėlynos spalvos modelis nebus pristatytas, tačiau prancūzų pateikiama informacija rodo priešingai.

Pastaruosiuose puslapiuose pasirodžiusi informacija atskleidžia, jog „Google“ savo naująjį vidutinės klasės įrenginį gali pristatyti juodos ir mėlynos spalvų, tačiau prancūzų pateikiami duomenys paskutinį kartą atnaujinti buvo gegužės 7 dieną, kas yra daugiau nei prie mėnesį. Įdomu ir tai, jog viename puslapyje matoma 441 eurų, o kitame 509 eurų kaina.

„Google Pixel 4a“ yra neabejotinai daugiausiai klaustukų šiemet keliantis išmanusis telefonas, o tai dar kartą patvirtina ir Prancūzijoje pasirodžiusi informacija, kuri sukėlė tik dar daugiau klausimų. Ar „Google“ vis dėlto pristatys ir mėlynos spalvos modelį? Kokia bus šio įrenginio kaina? Vis dar išlieka neaišku ir kada įvyks oficialus jų pristatymas.

Kaip savo „Twitter“ paskyroje skelbė Jonas Prosseras, „Google“ naująją telefoną gali pristatyti liepos 13 dieną, tačiau prekyboje jis pasirodytų tik spalio 22 dieną. Šiai dienai apie „Pixel 4a“ modelį išlieka daugiau klausimų nei turima atsakymų, tačiau dėl vieno abejoti tikrai neverta – „Google“ šį įrenginį pristatys.

Jau aišku tai, jog pigus „Google“ įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 730“ procesoriumi ir turės 6 GB operatyviosios (RAM) atminties. „Pixel 4a“ taip pat pasižymės 5,81 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei nedideliu kameros apskritimu kairiajame ekrano kampe. Ir nors Prancūzijoje pasirodžiusios kainos kelia nemažai klausimų, tačiau „9to5Google“ šaltinių teigimų, „Pixel 4a“ turėtų būti pigesnis nei „iPhone SE“ išmanusis telefonas.

„Apple“ pristatytas nebrangus išmanusis kainuoja nuo 399 JAV dolerių, o naujasis „Google“ modelis su 128 GB vidinės atminties kainuos 349 JAV dolerius, o 64 GB variantas bus dar pigesnis ir kainuos tik 299 JAV dolerių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo