„Google“ telefonų populiarumas auga: jau pralenkė „OnePlus“, tačiau iki geriausiųjų dar labai toli

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-10
„Google“ telefonų populiarumas auga: jau pralenkė „OnePlus“, tačiau iki geriausiųjų dar labai toli
0 Pasidalinimai
364 Peržiūros

„Google“ jau ne vienerius metus kuria savo išmaniuosius telefonus, tačiau jų produkcija niekuomet nepretendavo patekti tarp populiariausių. Nors ši milžiniška korporacija ir sukūrė populiariausią mobiliąją operacinę sistemą „Android“, tačiau jų telefonai analogišku populiarumu tikrai negali pasigirti. Kaip bebūtų, „Pixel“ populiarumas ir toliau auga.

Visai neseniai pasirodė IDC kompanijos surinkta informacija, kuri atskleidžia, jog praėjusiais metais „Google“ sugebėjo parduoti 7,2 mln. išmaniųjų telefonų bei užfiksavo 52 proc. augimą, lyginant su 2018 metais. IDC viceprezidento Francisco Jeronimo teigimu, „Pixel“ telefonų pardavimai buvo didesni nei „OnePlus“, kurios populiarumas taip pat nuolatos auga, tačiau iki perkamiausiųjų dešimtuko – dar labai toli.

Kaip jau minėjome, „Google“ išmaniųjų telefonų populiarumas niekada nebuvo labai didelis, o ir pernai metais pasirodžiusi statistika nesuteikė optimistinių vilčių. Įdomu ir tai, jog pirmoje metų pusėje „Pixel“ pardavimai buvo kiek prastesni nei 2018 metais, tačiau panašu, kad antroje metų pusėje pavyko išlaikyti pakankamai stabilius pardavimus, kas ir leido pasidžiaugti ganėtinai dideliu metiniu prieaugiu.

2019 metais „Google“ pirmąsyk pristatė ir vidutinės klasės telefonus. „Google Pixel 3a“ serija sulaukė didelio susidomėjimo, o šiemet gamintojas ketina pratęsti šią seriją ir pristatyti „Pixel 4a“ telefonus. Tiesa, pastaruoju metu kalbama, kad tokių įrenginių bus tik vienas. Kaip bebūtų, sėkmingas „Pixel 3a“ debiutas ir galingųjų „Pixel 4“ flagmanų kombinacija davė rezultatų.

Nors „Android“ operacinės sistemos kūrėjų telefonai ir nepretenduoja į populiariausių gamintojų dešimtuką, tačiau toks spartus augimas „Google“ atstovus turėtų nuteikti pakankamai optimistiškai. Kaip jau minėjome, šiemet ketinama pristatyti „Pixel 4a“ serijos įrenginius, kurių pristatymas vis dar apgaubtas nežinia, o metų pabaigoje turėtų pasirodyti ir „Pixel 5“ serijos flagmanai.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 100 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

Google Pixel 4

Aliexpress

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo