Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„Homtom“ pristatė naują biudžetinės klasės modelį – „Homtom C2“

33peržiūros(-ų)

Kinijos kompanija „Homtom“ savo prekių kataloge turi jau tikrai ne vieną išmanųjį telefoną, tačiau pastaruoju metu buvo sunku pastebėti kažkokių naujovių iš jų stovyklos. Kaip bebūtų, tyla nutraukta ir kompanijos atstovai pristato naują biudžetinės klasės išmanųjį – „Homtom C2“.

Naujasis išmanusis pasižymės 5,5 colių įstrižainės ekranu su 18:9 kraštinių santykiu bei HD+ raiška. Šis biudžetinės klasės įrenginys taip pat veiks su naujuoju „MediaTek 6739“ procesoriumi bei turės 2 GB operatyviosios bei 16 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti atminties kortele iki 128 GB.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€74,42
Banggood.com
€78,79
Gearbest.com
€82,30
Ebay.com
€104,98

Daugumos dėmesį turėtų patraukti ir „Homtom C2“ kamerų išdėstymas, kuris yra analogiškas populiariajam „iPhone X“ telefonui. Kiniškas variantas turės 13 MPx raiškos ir 2 MPx raiškos vaizdo jutiklius nugarėlėje, o tarp jų – LED blykstė. Priekinėje telefono dalyje rasime kamerą su 8 MPx raiškos vaizdo jutikliu.

Pranešama, jog naujasis „Homtom“ įrenginys turės 3000 mAh talpos bateriją bei veiks su „Android 8.1 Oreo“ operacinės sistemos versija. Gamintojas atkreipia dėmesį, jog išmanusis telefonas taip pat turės veido atpažinimo funkciją.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.