Antradienis, gruodžio 11, 2018
Naujienos

„Honor V20“ ir „Honor 11“ pasirodys 2019 metų pirmoje pusėje

53peržiūros(-ų)

Kinijos kompanija „Huawei“ prieš keletą metų įsteigė dukterinę kompaniją „Honor“, kuri kasmet pristato keletą vidutinės klasės išmaniųjų. 2018 metams artėjant link pabaigos – dauguma gamintojų pradeda dėliotis planus kitiems metams, o ne išimtis ir „Honor“.

„Honor“ kompanijos prezidentas Zhao Ming visai neseniai paskelbė, jog kitąmet jo vadovaujama įmonė ketina pristatyti „Honor V20“, kuris turėjo pasirodyti dar šiemet. Šio išmaniojo telefono pasirodymą teko atidėti dėl visai neseniai pristatyto „Honor Magic 2“ modelio pristatymo. Taip pat patvirtinta ir tai, kad pirmoje metų pusėje pasirodys ir naujasis „Honor 11“.

Primename, jog „V“ serijos išmanieji telefonai dažniausiai pasižymi dideliais ekranais bei naujausiais „Kirin“ lustais ir būna pristatyti po to, kai „Huawei“ rudenį paskelbia apie naująją „Mate“ seriją. Pavyzdžiui, praėjusių metų lapkritį pristatytas „Honor V10“ veikė su „Kurin 970“ procesoriumi bei išsiskyrė itin patrauklia kaina.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.