HTC ir vėl stebina naujienomis: pristatytas nebrangus telefonas su gausybe kamerų ir talpia baterija

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-19
HTC ir vėl stebina naujienomis: pristatytas nebrangus telefonas su gausybe kamerų ir talpia baterija
0 Pasidalinimai
919 Peržiūros

Taivano kompanija HTC dar birželio mėnesį pristatė „Desire 20 Pro“ išmanųjį telefoną, o kartu su juo debiutavo ir pirmasis įmonės 5G telefonas – „HTC U20 5G“. Nors gamintojas nėra itin aktyvus išmaniųjų rinkoje, tačiau šiandien pristato ir dar vieną naujieną – „HTC Desire 20 Plus“.

Naujasis HTC produktas pasižymi 6,5 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška, o viršutinėje jo dalyje rasime ir nedidelę, vandens lašo formos, ekrano išpjovą. „Desire 20 Plus“ išmanusis veiks su „Qualcomm Snapdragon 720G“ procesoriumi bei turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti ir atminties kortele.

Gamintojas šio išmaniojo telefono nugarėlėje įmontavo keturias kameras, o pagrindinė jų pasižymi 48 MP raiškos vaizdo jutikliu su f/1.8 diafragma. „HTC Desire 20 Plus“ taip pat turi 5 MP plataus kampo, 2 MP makro kameras, o ketvirtoji – 5 MP sensorius, skirtas nuotraukos gylio nustatymui. HTC naujienos nugarėlėje nesunku pastebėti ir dvigubo tono LED blykstę, o taip pat ir pirštų antspaudų jutiklį.

Skelbiama, jog naujasis „Desire 20 Plus“ išmanusis telefonas turės 5000 mAh talpos bateriją su „Quick Charge 4.0“ greito įkrovimo technologija. Verta paminėti, jog įrenginys palaikys dvi SIM korteles, „Bluetooth 5.0“, NFC, o taip pat turės ir ausinių lizdą, kas daugeliui vis dar išlieka privalumu. HTC į savo naująjį produktą įdiegė „Android 10“ operacinės sistemos versiją.

„HTC Desire 20 Plus“ bus parduodamas oranžinės ir juodos spalvų, o pirkėjai šį telefoną galės įsigyti už maždaug 250 eurų. Tiesa, bent jau kol kas jis bus prieinamas tik Taivane, tačiau atsižvelgiant į HTC tendencijas, jau visai netrukus jį galime pamatyti ir Europoje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga