HTC taikosi į pigių telefonų segmentą? Laukiama naujo „Wildfire“ serijos įrenginio

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-13
HTC taikosi į pigių telefonų segmentą? Laukiama naujo „Wildfire“ serijos įrenginio
0 Pasidalinimai
123 Peržiūros

Kadaise itin populiarus išmaniųjų telefonų gamintojas HTC išgyvena ne pačius geriausius laikus. Pastaruosius keletą metų vis rečiau išvystame naujus šio gamintojo produktus, tačiau net ir esant tokiai prastai situacijai, kompanijos vadovai nėra linkę pasiduoti.

Internete dar prieš mėnesį buvo pasirodę galimos „HTC Wildfire E Lite“ išmaniojo telefono specifikacijos, o dabar jau turime ir šio įrenginio nuotraukas. Panašu, jog gamintojas nebėra suinteresuotas kurti aukštos klasės įrenginių ir dabar nusitaikė į žemesnį segmentą.

Kaip galite matyti iš nuotraukų, HTC kuriamas išmanusis telefonas pasižymi klasikiniu dizainu, su dideliais ekrano rėmeliais apatinėje bei viršutinėje dalyse, o nugarėlėje nesunku pastebėti ir pirštų antspaudų jutiklį. Iš seniau pasirodžiusios informacijos, jau žinome, kad šis telefonas turės HD raiškos ekraną.

„HTC Wildfire E Lite“ turėtų veikti su „MediaTek Helio A20“ procesoriumi bei turės 2 GB operatyviosios (RAM) atminties. Tikėtina, jog šiam telefone taip pat rasime 32 GB vidinę talpyklą, o gamintojas ketina įdiegti „Android 10“ operacinės sistemos versiją. Kol kas nėra žinoma kokiomis savybėmis pasižymės šio modelio kameros.

Dar viena įdomi detalė – pasirodžiusiuose telefono maketuose matyti, jog jame nustatyta data rodo rugpjūčio 20 dieną. Sunku nuspėti ką ji galėtų reikšti, tačiau akivaizdu, kad tai tikrai nebuvo šios HTC naujienos išleidimo diena.


Parašyti komentarą