„Huawei” atstovas: „Mes išgyvensime, bet amerikiečiai praras darbus”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-21
„Huawei” atstovas: „Mes išgyvensime, bet amerikiečiai praras darbus”
0 Pasidalinimai
1450 Peržiūros

Naujausios JAV sankcijos labai neigiamai paveikė „Huawei” veiklą. Kinų milžinė turi problemų gamindama „Kirin” procesorius savo išmaniesiems telefonams - milžinišką kompanijos užsakymą dėl Valstijų draudimo buvo priverstas atmesti vienas didžiausių mikroschemų gamintojų - „TSMC” (plačiau skaitykite čia). Reaguodamas į situaciją, pasisakė vienas „Huawei” JAV padalinio vadovų, kuris atskleidė antrą situacijos pusę.

Andy Purdy, vyriausiasis „Huawei” padalinio Jungtinėse Amerikos Valstijose saugumo pareigūnas, davė interviu „Bloomberg” ir „CNN”. Paklaustas, kaip naujos sankcijos paveiks jo atstovaujamą kompaniją, Purdy nė kiek neabejojo, kad „Huawei” išsikapstys iš šios situacijos ir galiausiai prie jos prisitaikys. Tačiau įdomu tai, jog vyriausiasis saugumo pareigūnas įspėjo, kad sankcijos labiausiai palies pačias JAV įmones ir jų darbuotojus. Pasak jo, „Huawei” patirs nepatogumų trumpajame laikotarpyje dėl priverstinių permainų, tačiau netrukus viskas normalizuosis, o tuo metu amerikiečiai turės kur kas daugiau problemų ateityje.

Andy Purdy paminėjo, jog pirmiausia vertėtų susirūpinti 40 000 - 50 000 darbuotojų tiek iš „Huawei”, tiek iš su ja dirbančių JAV įmonių pusės, kurie praras darbą. Be to, 300 bendrovių, dėl sankcijų negalinčių parduoti savo produktų Kinijos gigantei, patirs drastišką neigiamą poveikį savo veiklai.

Visą interviu galite pažiūrėti nuorodoje aukščiau. Ką manote apie tokius pareiškimus - nepagrįstas gąsdinimas ar realus pavojus JAV įmonėms?

 

Šaltinis: Gizmochina

Parašyti komentarą