„Huawei“ dar nepasiduoda: ruošiama įspūdinga naujiena

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-10
„Huawei“ dar nepasiduoda: ruošiama įspūdinga naujiena
0 Pasidalinimai
2580 Peržiūros

Kinijos milžinė „Huawei“ per pastaruosius metus išgyveno daugybę dalykų, o vieni įsimintiniausių – pristatyti pirmieji sulenkiami išmanieji telefonai. Jų savo asortimente gamintojas turi du – tai „Mate X“ ir „Mate Xs“. Abu šie modeliai pasižymi ekranais, kurie pasislepia sulenkiamame korpuse, o jį atlenkus, galima mėgautis didžiuliu ekranu.

Dabar internete pasirodė pranešimų apie naująjį „Huawei Mate X“, kuris gali turėti visiškai kitokį ekraną, o esminis skirtumas – jis būtų sulenkiamas išorėje. Kaip skelbia „DisplaySearch“ įkūrėjas Rossas Youngas, šis išmanusis telefonas turėtų naudoti ekranus, kurie būtų pagaminti „Samsung“ bei BOE.

Ir tai tikrai nėra pirmas kartas, kuomet girdime kalbas apie „Huawei“ planus sukurti kiek kitokį sulenkiamą išmanųjį telefoną. Dar vasario mėnesį buvo pasirodę patentai, kurie atsidūrė Europos Sąjungos intelektualinės nuosavybės tarnybos (EUIPO) duomenų bazėje. Tuomet pasirodę brėžiniai atskleidė „Huawei“ kuriamo produkto dizainą.

Primename, kad tuomet pasirodę brėžiniai atskleidė, jog „Huawei“ sulenkiamas išmanusis gali turėti net šešias kameras – keturios iš jų būtų įmontuotos nugarėlėje, o dvi – priekinėje telefono dalyje, šoninėje ekrano briaunoje. Verta paminėti, kad toks produktas turėtų ir specialaus pieštuko palaikymą. Deja, tačiau iki šiol nėra aišku ar tai yra tas pats „Huawei Mate X2“, bet dizaino sprendimai leidžia daryti prielaidą, kad tai tas pats produktas.

Kol kas nėra žinoma kada toks išmanusis telefonas galėtų būti pristatytas, o oficialios informacijos iš „Huawei“ stovyklos taip pat nėra.


Parašyti komentarą