„Huawei“ kuriama operacinė sistema turėtų būti pristatyta jau rugpjūčio pradžioje

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-07-10
0 Pasidalinimai
15 Peržiūros

Vis dažniau kalbama apie naująją Kinijos milžinės „Huawei“ operacinę sistemą „Hongmeng OS“. Jau kiek anksčiau rašėme, jog kinai pristatymą turėtų surengti HDC 2019 konferencijos metu. Dabar aiškėja, jog kompanijos kurta operacinė sistema bus pristatyta būtent rugpjūčio 9 dieną vykstančios parodos metu.

Ir tai neskamba kaip visiškai netikėta naujiena. Dar prieš porą mėnesių kompanijos vadovas Richardas Yu minėjo, kad naujoji įmonės operacinė sistema gali būti paruošta iki šių metų rudens.

Kasmet organizuojama HDC konferencija yra itin svarbus renginys „Huawei“ kompanijai, o ypatingai šiemet. Šiemet šioje parodoje ketina dalyvauti virš 1500 įmonės partnerių ir daugiau nei 5000 įvairiausių kūrėjų iš viso pasaulio. Teigiama, jog būtent dėl daugybės parodoje dalyvaujančių kūrėjų, planuojama daug dėmesio skirti naujajai „Hongmeng OS“ – kiekvienai sistemai reikalinga kuo geresnė eko sistema, o HDC 2019 yra puiki erdvė rasti tobulinimo scenarijų šiai platformai.

Ir nors jau kuris laikas kalbama apie naująją „Hongmeng OS“, tačiau daug informacijos apie ją nėra. Kol kas žinoma tik tai, jog joje turėtų veikti visos „Android“ aplikacijos, o taip pat ši operacinė turėtų būti spartesnė tiek už „Android“, tiek „iOS“.

Primename, jog „Huawei“ organizuojama HDC konferencija vyks rugpjūčio 9-11 dienomis, Kinijoje.


Parašyti komentarą