„Huawei“ telefonuose ateityje bus galima atsinaujinti iš „Android“ į „HarmonyOS“

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-12
„Huawei“ telefonuose ateityje bus galima atsinaujinti iš „Android“ į „HarmonyOS“
0 Pasidalinimai
1712 Peržiūros

Neseniai „Huawei“ nustebino žmones išleidus „EMUI 11“, naujausią bendrovės „Android“ pagrindu sukurtos programinės įrangos versiją, sukurta su praėjusių metų „Android 10“, o ne naujausia vienuolikta versiją. Priežastis, dėl kurios šis pranešimas nustebino žmones, yra ta, kad po „EMUI 5“ „Huawei“ pakeitė savo EMUI numeravimo schemą, kad ji atitiktų „Android“ versijos numerį. Taigi, EMUI 8 buvo pagrįstas „Android 8 Oreo“, „EMUI 9“ - „Android 9 Pie“, o „EMUI 10“ - „Android 10.“. Daugelis žmonių manys, kad „EMUI 11“ bus grindžiama „Android 11“, bet viskas švelniai tariant, nuo praėjusių metų vidurio Kinijos technologijų gigantui buvo labai sudėtinga. Laimei, dabar mes turime patvirtinimą, kad „Huawei“, kai kurias naujas „Android 11“ funkcijas pridės vėlesnėse „EMUI 11" versijose.

Dėl praėjusiais metais bendrovėje taikytų JAV prekybos apribojimų „Huawei“ neturėjo prieigos prie „Android 11“ kodo iki tol, kol jis nepasirodė viešai šios savaitės pradžioje, o tai reiškia, kad jie negalėjo pradėti kurti „EMUI" verisjos pagrįstos „Android 11“ iki šios savaitės pradžios. Faktinis „EMUI" perkėlimas į naująją „Android 11“ kodų bazę procesas užtruks keletą mėnesių, dėl to greičiausiai „Huawei“ stengiasi tik pasirinktinai įtraukti kai kurias savo naujas funkcijas į esamą „EMUI 11". 

Be „EMUI 11“ pristatymo „Huawei“ kūrėjų konferencijoje, „Huawei“ taip pat paskelbė „Harmony OS 2.0“, naujausią pačios „Huawei“ kurtą operacinės sistemos versiją, ir teigė, kad 2021 m. jie siekia pristatyti išmaniuosius telefonus su šią operacine sistema.

„Android Authority“ atsiųstame pranešime, bendrovė patvirtino, kad: „įrenginius, naudojančius naują „EMUI 11" versiją, ateityje bus galima atnaujinti į „HarmonyOS“. Gali būti, kad kitais metais „Huawei“ planuoja pasiūlyti „HarmonyOS 2.0“, o ne „Android 11“, atnaujinimą, tačiau tai yra tik spėlionės, nes situacija su „Huawei“ gali pasikeisti po artėjančių JAV rinkimų. Mes vis dar nežinome, kiek iš tikrųjų yra „HarmonyOS“ paruošta išmaniesiems telefonams ir ar „Huawei“ sulėtins jos plėtrą, jei jie atgaus „Android“ licenciją.

Nepaisant to, bendrovė patvirtino, kad „HarmonyOS“ artėja prie išmaniųjų telefonų 2021 metų pabaigoje. Gerai ar blogai, kiti metai „Huawei“ bus mažų mažiausiai įdomūs.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo