„Huawei Mate 40” pasirodys laiku: atsparus JAV sankcijoms

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-24
„Huawei Mate 40” pasirodys laiku: atsparus JAV sankcijoms
0 Pasidalinimai
1436 Peržiūros

Neseniai rašėme apie naujas JAV sankcijas „Huawei” - jos procesorius gaminanti Taivano „TSMC” nuo šiol privalės prašyti Valstijų leidimo parduoti savo mikroschemas šiai kinų kompanijai ir su ja susijusioms įmonėms, kadangi „TSMC” naudoja amerikietišką lustų gamybos įrangą. Vis dėlto panašu, jog tai niekaip nepaveiks antroje metų pusėje debiutuosiančių „Huawei Mate 40” flagmanų.

Naujosios taisyklės jau įsigaliojo, kas reiškia, jog „TSMC” jau nebegali priimti naujų „Huawei” užsakymų. Kita vertus, naujasis teisinis reguliavimas niekaip neveikia jau užsakytų procesorių produkcijos ir leidžia juos užbaigti per ateinančius 120 dienų. Tai reiškia, jog toeriškai visi savo gamybos laukiantys modernių 5nm ir 7nm technologijų galės išvysti dienos šviesą.

Tiesa, šaltinis atskleidžia, jog „TSMC” 7nm procesorių gamybos linija jau yra perpildyta, todėl „Huawei” galės galės gaminti tik 5nm ir 12nm mikroschemas, kas yra ir gera, ir bloga žinia. Pozityvu tai, jog naujieji „Kirin 1020” procesoriai, paremti šiuo metu pažangiausiu 5nm gamybos procesu, jau buvo seniai užsakyti ir yra gaminami be sutrikimų, todėl jį naudosiantys „Mate 40” flagmanai pasirodys tada, kaip ir planuota.

Didesnių sutrikimų nepatirs ir 5G įrangos tiekimas, kadangi jai naudojamų ne tokių pažanngių technologijų 12nm lustai nėra tokie populiarūs ir „TSMC” juos gaminti gali visu pajėgumu. Bloga žinia yra 7nm gamybos linijų perpildymas. Taip yra todėl, jog šiuo šią technologiją naudoja praktiškai visi populiariausi ir pažangiausi procesoriai - „Apple A13 Bionic”, „Snapdragon 865” ir „Kirin 980/990”, kuriuos, kaip žinia, ir gamina „TSMC”. Kadangi 7nm populiarumas toks didelis, bendrovė galimai nespės pagaminti pakankamai „Kirin 990”, kurie montuojami „Huawei P40”, „Mate 30” serijose ir jos dukterinės kompanijos „Honor V30” įrenginiuose, o negalint užsakyti šių komponentų papildomai, gali sutrikti minėtų telefonų tiekimas.

Kaip ten bebūtų, „Huawei” turi pakankamai laiko surasti būdų apeiti šias sankcijas, o kelių, kaip tai padaryti - apstu. Daugumą jų aprašėme šiame straipsnyje.

Šaltinis: news.mydrivers.com

Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Huawei P40 Pro

Aliexpress

Gearbest
1114€

Geriausios kainos

Huawei Mate 30 Pro

Aliexpress

Gearbest
1024€