„Huawei” netikėtai atnaujino kelių metų senumo telefoną: pavyzdinė ištikimybė klientams

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-25
0 Pasidalinimai
1157 Peržiūros

Android išmanieji telefonai ir programinės įrangos atnaujinimai yra viena skaudžiausių šios platformos temų. Po to, kai nauja Android versija debiutuoja „Google Pixel” įrenginiuose, kitų gamintojų prietaisų savininkams atnaujinimo tenka laukti bent keletą mėnesių, o ir pats palaikymas toli gražu nesiekia pavyzdinio „iPhone” penkerių metų laikotarpio - vos dveji metai. Tačiau šiai taisyklei netikėtai nusižengė „Huawei”, vakar išleidusi atnaujinimą 2017 metais debiutuvusiems „Huawei P10” ir „P10 Plus”.

Abiems trejų metų senumo modeliams skirto atnaujinimo paketo dydis siekia net 4,05GB, kas rodo, jog pasikeitimų bus išties nemažai.

Oficialus naujovių sąrašas:

  • „Smart Charge” funkcija: sumažina baterijos dėvėjimąsi, neleisdama jai nuolat būti įkraunamai, pasiekus maksimalų įkrovos lygį. Dirbtinis intelektas išanalizuos jūsų krovimo įpročius ir, pavyzdžiui, palikus telefoną krautis nakčiai, iš pradžių akumuliatorių pripildys iki 80%​​​, o prieš pat jums atsikeliant - iki 100%.
  • „Huawei Assistant”: specialioje darbastalio skiltyje rodomos personalizuotos naujienos, pranešimai ir kitas jums svarbus turinys
  • Saugumas: integruotas 2020 metų gegužės Android saugumo paketas

Žinoma, galbūt šiek tiek gaila, jog „Huawei” atnaujinimas nesuteikia naujausios „EMUI 10.1” vartotojo sąsajos, paremtos Android 10, pasižyminčios nauju dizainu ir daugybe naujų funkcijų, tačiau to tikėtis būtų pernelyf naivu - „P10” serija jau gavo du didelius Android atnaujinimus - „EMUI 8.1” su Android 8 ir „EMUI 9.1” su Android 9.

Kaip ten bebūtų, spaudžiame „Huawei” dešinę už ištikimybę savo klientams ir tikimės, kad jos pavyzdžiu ateityje paseks ir kiti Android išmaniųjų gamintojai.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Huawei P10 Plus


Geriausios kainos

Huawei P10