Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

„Huawei P20 Plus“ gali turėti ekrano išpjovą ir „iPhone X“ kamerą

193peržiūros(-ų)

Populiariausias Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „Huawei“ oficialiai patvirtino, jog savo naujausius flagmanus pristatys Paryžiuje kovo 27 dieną. Tačiau iki šiol nėra žinoma tikslios informacijos apie pačius įrenginius. Spėjama, jog naujasis „Huawei P20“ pasižymės triguba kamera nugarėlėje, o „P20 Lite“ modelis turės įprastines dvi.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€514,38
Gearbest.com
€540,53
Bigbox.lt
€542,50
Banggood.com
€575,41
Avitela.lt
€619,99

Internete pasirodė informacijos ir apie naująjį „Huawei P20 Plus“, kuris panašu, jog gali turėti „iPhone X“ primenantį dizainą – ekrano išpjovą viršutinėje ekrano dalyje bei taip pat išdėstytas kameras nugarėlėje.  Kaip ir naujausiame „Apple“ produkte, taip ir šiame „Huawei“ flagmane ekrano išpjovoje bus įmontuoti visi reikalingiausi jutikliai – kameros, garsiakalbiai ir kita. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys pasižymės 18:9 formatu, kas jau tapo savotišku standartu šiemet.

Nors kolkas daugiau informacijos apie šį naująjį „Huawei“ flagmaną ir nėra, tačiau spėjama, jog jis turėtų veikti su „Kirin 970“ procesoriumi, o jo stabilų darbą palaikyti turėtų 6 GB operatyviosios (RAM) atminties bei 3600 mAh talpos baterija, kuri aprūpins įrenginį energija. Taip pat tikimasi, jog šis modelis išsaugos ir standartinę ausinių jungtį.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.