„Huawei P30“ telefonų serijos pristatymas įvyks kovo pabaigoje

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-02-19
0 Pasidalinimai
22 Peržiūros

2019 metai išmaniųjų telefonų rinkoje po truputį įgauna pagreitį. Jau kuris laikas internete sklido kalbos apie naujuosius „Huawei P30“ serijos išmaniuosius telefonus, o vakar oficialiai buvo patvirtinta ir šių įrenginių pristatymo data.

Kaip ir buvo tikėtasi, antrus metus iš eilės, Kinijos milžinė „Huawei“ savo „P“ serijos flagmanų pristatymą surengs Prancūzijos sostinėje Paryžiuje. Oficialioje kompanijos „Instagram“ paskyroje buvo patvirtinta, jog pristatymas įvyks kovo 26 dieną.

https://www.instagram.com/p/BuC7pNNgw3L/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Panašu, jog šiemet „Huawei“ stengiasi kiek įmanoma labiau apsaugoti informaciją apie savo flagmanus. Iš pasirodžiusios nuotraukos galima spėti, jog abu „P30“ serijos išmanieji telefonai turės priartinimui skirtus telephoto lęšius. Taip pat reklaminiame pranešime panaudota frazė „Perrašyti taisykles“, kuri galėtų sufleruoti tai, jog „Huawei“ ketina atlikti dar įdomesnių sprendimų, kurie būtų susiję su kameromis.

Ir nors internete pasklido galimos naujųjų „Huawei“ flagmanų nuotraukos, tačiau kol kas nėra žinoma jokia informacija apie šių įrenginių specifikacijas. Kaip bebūtų, nuotraukose galima matyti, jog telefonų nugarėlėse bus įmontuotos net keturios kameros, o greta jų – dviguba LED blykstė.

Tikimasi, jog „Huawei P30“ ir „Huawei P30 Pro“ modeliai veiks su „Hisilicon Kirin 980“ procesoriais bei turės bent 6 GB operatyviosios (RAM) atminties. Tiesa, ši informacija nėra oficiali ir tikėtina, jog daugiau informacijos apie šiuos įrenginius pasirodys jau kitą mėnesį. Geriausias „Huawei P30“ kainas rasite portale kaina24.lt.


Parašyti komentarą