„Huawei” ruošia įdomią išmanią apyrankę: stiprus „Mi Band 5” konkurentas?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-27
„Huawei” ruošia įdomią išmanią apyrankę: stiprus „Mi Band 5” konkurentas?
0 Pasidalinimai
572 Peržiūros

„Huawei TalkBand” serija yra vieni neįprasčiausių kompanijos prietaisų. Tai yra lyg „Bluetooth” laisvų rankų įrangos ausinės ir išmaniosios apyrankės hibridai, dėvimi ant rankos ir pasitranaujantys kaip fizinės veiklos sekimas. Panašu, jog Kinijos milžinė netrukus pristatys naują šios modelių linijos atstovą - „Huawei TalkBand B6”.

Nutekėjusi informacija „Weibo” socialiniame tinkle - produkto pakuotės nuotrauka ir trumpas išbandymo vaizdo įrašas atskleidžia, jog šeštoji apyrankės karta turės kur kas didesnį AMOLED ekraną, kuriame bus atvaizduojama kur kas daugiau informacijos vienu metu - laikas, data, sudegintos kalorijos, žingsniai, nueitas atstumas ir baterija. Taip pat bus galima rinktis iš kelių ciferblato variantų.

Šiek tiek vėliau tas pats asmuo pasidalino ir keturiais skirtingais apyrankės dizaino variantais, iš kurių galės rinktis būsimieji pirkėjai. Tarp jų atsidūrė prabangios nerūdijančio plieno ir šviesios odinės apyrankės versijos bei kur kas paprastesnės raudono ir juodo silikoninio dirželio opcijos.

Pirmieji du variantai išties atrodo neįprastai prašmatniai, todėl galima daryti išvadą, kad „Huawei” su „TalkBand B6” taikosi į verslo klientus, kuriems intuityviai norėtųsi rekomenduoti išmaniuosius laikrodžius. Kita vertus, galbūt tai yra logiška, turint galvoje laisvų rankų įrangos funkcionalumą.

Pasak šaltinio, įrenginyje bus montuojamas „Kirin A1” lustas, randamas ir mūsų jau apžvelgtuose „Huawei Watch GT2” ir „Watch GT2e”. Ši mikroschema suteiks naujos kartos Bluetooth 5.2 ryšio, kokybiško garso, nepriklausomo energijos valdymo ir itin nedidelių sąnaudų skaičiavimo vieneto funkcionalumus.

Iš konkrečių „TalkBand B6” specifikacijų galima paminėti 1,53 colio įstrižainės lenktą AMOLED ekraną, padengta atspindžius sugeriančia danga, metalinį rėmą, balso asistento, kameros pultelio, judesio aptikimo ir profesionalų FIRSTBEAT™ sporto duomenų registravimą.

Kol kas nėra informacijos, kada „Huawei TalkBand B6” bus pristatyta, tačiau spėjama, kad ji pirma pasirodys Kinijoje, o tik po kurio laiko pasieks ir likusį pasaulį. 

Ką manote apie tokio prietaiso egzistavimą? Ar tikrai ta laisvų rankų įrangos funkcija vis dar reikalinga 2020 metais?


Parašyti komentarą